Yüksek güvenliğin gerektiği bölgelere özel ürünüyle hizmet verecek

Arma Kontrol alt yapı sorunu olan bölgelere özel geliştirdiği elektrik kesintisi ve jammer’dan etkilenmeyen güvenlik ve bariyer sistemleriyle farklı tonajlardaki araçların geçişini kontrol altında tutarak, her koşulda kesintisiz güvenlik sağlıyor.

Yüksek güvenliğin gerektiği bölgelere özel ürünüyle hizmet verecek
Endüstri 40 Zirvesi

Türkiye’nin yerli bariyer markası Arma Kontrol, alt yapı sorunları olan bölgeler için elektrik kesintileri ve jammer’dan etkilenmeyen Teleskopik Road Blocker ve Teleskopik Mantar Bariyer çözümlerini geliştirdi. Askeri alan, emniyet birimleri, yüksek güvenlik gerektiren kamu binası gibi alanlar için geliştirilen güvenlik sistemleri yedek güç ünitesi ile olası elektrik kesintisi gibi alt yapı sorunlarına da çözüm oluyor.   

Yüksek riskli alanlarda izinsiz girişleri engelliyor

İhtiyaca özel olarak farklı alanlar için farkı boyda üretilebilen Teleskopik Mantar Bariyer Sistemleri, güçlendirilmiş yapısı ile yüksek güvenlik gerektiren alanlarda izinsiz araç giriş çıkışları engelliyor. -25 ile 50 derece arasında sorunsuz çalışabilen bariyerlere, OGS, kart okuyucu ve plaka tanıma sistemleri entegre edilebiliyor. 5 saniye gibi kısa açılıp kapanma süresi olan sistem, programlanabilir mantıksal denetleyici paneller ile farklı kontrol kombinasyonları sağlıyor.

2 gün gibi kısa sürede de kurulumu tamamlanıyor

Yüksek riskli alanların yanı sıra askeri tesisler, devlet binaları, elçilikler, üretim tesisleri, petrol rafinerileri, havaalanları, hastane, okul gibi alanlarda sorunsuz güvenlik sağlayan bariyer sistemi aynı zamanda düşük kazı alanlarında da yüksek güvenlikli çözüm sunuyor. Kullanım ömrü boyunca kesintisiz çalışmaya devam eden ve 2 gün gibi kısa sürede kuruluma imkan tanıyan teleskopik mantar bariyer, aynı hat üzerine sınırsız adette kurulabiliyor. 

Farklı tonajdaki araçlar için  

Otomobilden kamyona kadar farklı tonaj ve büyüklükteki araçların izinsiz geçişini engellemek için tasarlanan Teleskopik Road Blocker, 2 metreden 4 metreye kadar farklı boylarda üretilebiliyor. OGS, plaka tanıma sistemlerinin yanı sıra parmak okuma ve kart okuyucu teknolojilerine de uyum sağlayan bariyer, elektrik kesintisi gibi durumlarda yedek güç ünitesini devreye alarak her koşulda güvenliğin sağlanmasına yardımcı oluyor. Jammer gisi sinyal kesici sistemlerden etkilenmeyen road blocker, kar, yağmur ve çamurlu olan tüm alanlarda güvenli geçiş sunuyor.

-40 ile 75 derece gibi en zor hava koşularında güvenli koruma sağlayan Teleskopik Road Blocker, Arma Kontrol İşlemcisiyle yüksek performans imkanı tanıyor. Alt yapı sorunu olan bölgelerde yüksek güvenlik sağlamak için üretilen road blocker 4 saniyede açılıp kapanarak hızlı geçiş sağlıyor. 

Birçok yayalaştırma projesi için de kullanıma uygun olan Teleskopik Road Blocker ve Teleskopik Mantar Bariyerleri, her tip araçlı saldırı riskine karşı özel olarak tasarlandı. Trafik ışıkları, manyetik araç dedektörü, emniyet fotoseli gibi destekleyici güvenlik sistemleriyle güvenlik seviyeleri daha üst düzeye çıkarılabilen bariyer sistemleri, ihtiyaç anlarında buton ve uzaktan kumanda ile çalıştırılabiliyor.     

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2020, 14:41
YORUM EKLE

Legend Art

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını