Yüksek elastikiyetteki TPE Dilatasyon Bandı ile güvenli çözüm

Arfen Grup dilatasyon boşluklarının, ısıl genleşme derzlerinin ve çatlakların yalıtımında kullanılan yüksek elastikiyete sahip dilatasyon bandı olan Hydroflex TPE Dilatasyon Bandı ile güvenli çözüm sunuyor. 

Yüksek elastikiyetteki TPE Dilatasyon Bandı ile güvenli çözüm
Endüstri 40 Zirvesi

Temelleri 1999 yılında atılan Arfen Grup, geçmişten bugüne yapı ve sanayi sektörünün ihtiyaçlarına çözüm sunmaya devam ediyor. Kalitede süreklilik ve müşteri odaklı yaklaşımıyla çalışmalarına yön veren markanın üç farklı firması ile faaliyetlerini sürdürüyor. Arfen Alüminyum; standart profiller, doğrama profilleri, ayarlanabilir kapı kasaları, seramik giydirme cephe profilleri, menfez ve güneş kırıcılar, denizlik profilleri, cam baza sistemleri. Arfen İnşaat; dilatasyon profilleri, duvar ve köşe koruma sistemleri, paspas sistemleri, dekorasyon profilleri. Arfen Köprü ; köprü genleşme derzleri ve elastomerik mesnetler.

YÜKSEK YAPIŞMA MUKAVEMETİ

Arfen Grup’un en önemli ürünlerinden biri de Hydroflex TPE Dilatasyon Bandı. Dilatasyon boşluklarının, ısıl genleşme derzlerinin ve çatlakların yalıtımında kullanılan yüksek elastikiyete sahip dilatasyon bandı olan bu ürün kullanıldığı projelere güvenli çözüm sunuyor.  Delikli ve deliksiz olarak 150 mm, 200 mm, 250 mm, 300 mm, 400 mm genişliklerde 1 mm ve 1,50 mm kalınlıklarda üretilen de Hydroflex TPE Dilatasyon Bandı, tüm bina dilatasyonlarında, temellerde ve perdelerde toprak altında kalan kısımlarda, su yapılarında, tünellerde ve menfezlerde, radye-perde ve perde-perde soğuk derzlerinin su yalıtım uygulamalarında kullanılıyor. Epoksi yapıştırıcı ile uygulaması oldukça kolay olan ürün yüksek elastikiyete sahip formülasyon, yüksek yapışma mukavemetine sahip. Aynı zamanda bitkisel köklere dayanıklı olan Hydroflex TPE Dilatasyon Bandı’nın bir diğer önemli özelliği ise ozona-mazota ve yağa dayanıklı olması, geniş sıcaklık aralığında yüksek performans sunması ve de ısı ile birbirlerine bağlanabilme özelliklerine sahip olmasıdır. 

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2020, 15:43
YORUM EKLE

Legend Art

Vefa

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını