YÜK ASANSÖRLERİYLE İŞLETMELERE GÜVENLİ ÇÖZÜM SUNUYOR

Asansör montajı hizmetinin yanı sıra kabin ve yedek parça üretimi de gerçekleştiren Mut-San Asansör, çalışmalarının arasında yer alan yük asansörleri ile tesis, showroom gibi işletmelere güvenli çözüm sunuyor.

YÜK ASANSÖRLERİYLE İŞLETMELERE GÜVENLİ ÇÖZÜM SUNUYOR
Enerji Zirvesi

Yük asansörleri; fabrika, depo, AVM, showroom gibi farklı işletme alanlarında malların ve eşyaların taşımında önemli bir ulaşım aracı. Ağır yüklerin taşındığı bu asansörlerde can ve mal güvenliği için birtakım kriterlere dikkat edilmesi gerekiliyor. Nitekim yük asansörlerinde güvenlik unsuru, insan asansörlerinde aranan konfor ve hızdan çok daha önemli. Bunun için işletmenin ihtiyacına uygun, yeterli kapasitede yük asansörünün tercih edilmesi gerekiyor. Taşınılacak malın niteliğine göre temiz açıklığının ve yüksekliğinin sağlanacağı şekilde yarı otomatik çift kanatlı veya tam otomatik yük asansörü tercih edilebilir. Tüm asansörlerde olduğu gibi yük asansörlerinde aranan öncelikli koşul standartlara uygunluktur. Asansör aylık bakımlarını düzenli olarak sertifika sahibi yetkili firma ve kişiler tarafından iş güvenliğine uygun bir şekilde ve doğru zamanda yapılması ve mutlaka standarda uygun malzeme kullanılması çalışan güvenliği açısından önemlidir. Düzenli asansör bakımı, güvenliğin yanı sıra iş aksamalarının yaşanamaması için de önemlidir. Zira olası bir arızada yük asansörün taşınmayacağı için işlerin durmasına sebep olabilir. Bu durum işletme maliyet ve zaman kaybına sebep olur. 

KALİTELİ HİZMETİYLE İŞLETMELERE AVANTAJ SAĞLIYOR

Asansör sektörünün önde gelen isimleri arasında yer alan Mut-San Asansör, uzun yıllara dayanan tecrübesi ve profesyonel kadrosu ile tüm asansör türlerinde olduğu gibi yük asansörleriyle de müşterilerine çözüm sunuyor. 2001 yılında faaliyet gösteren marka, asansör montajı, arıza bakım hizmetinin yanı sıra kabin ve yedek parça üretimiyle de çalışmalarını sürdürüyor. Bağcılar/Güneşli’deki fabrikasından tüm Türkiye’ye hizmet veren Mut-San Asansör, bugüne kadar havalimanı, alışveriş merkezleri, toplu konutlar, kamu binaları, rezidans ve bilimum plazaların yanı sıra birçok villa ve butik projelerin öncelikli tercihi oldu. 

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2021, 18:21
YORUM EKLE

Legend Art

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını