banner1322
x

YÖNETMELİĞE UYGUN LOW NOX TEKNOLOJİSİ

Çevre dostu olma özelliğiyle öne çıkan Baymak Şofben BH 12 modeli, enerji yönetmeliğine uygun Low NOx teknolojisiyle fark yaratıyor. Üstün emniyet sistemlerine sahip olan ürün tasarruflu yapısı ve 12 litre sıcak su kapasitesiyle üst düzey sıcak su konforuna imkan tanıyor.

YÖNETMELİĞE UYGUN LOW NOX TEKNOLOJİSİ
Endüstri 40 Zirvesi

YELİZ YİRMİBEŞ -  Sektörünün önde gelen isimleri arasında yer alan Baymak'ın yeni ürünü Şofben BH 12 ile öne çıkıyor. Sahip olduğu Avrupalı ısı eşanjörü ile ısıyı kusursuz biçimde ileten ürün, bu özelliğiyle yüksek verim sağlıyor. Enerji verimliliği yönetmeliğine uygun olarak maksimize edilmiş XL kullanım suyu profiliyle A sınıfı enerji verimliliğine sahip. 

MAKSİMUM EMNİYET

Alev modülasyon ve elektronik ateşleme özelliklerine sahip olan Baymak şofbenler,  bu özellikleriyle emniyetli bir kullanım sunuyor. Ürün yüksek konfor için cihaza entegre edilen akış sensörüyle de kesintisiz ve dengeli sıcak imkanı tanıyor. Baymak Şofben BH 12, 6 farklı emniyet sistemine sahip güvenli tasarımıyla olası bir arıza durumunda uyarı sistemini devreye sokarak LCD ekran üzerindeki hata kodu ile kullanıcıları uyarıyor. Baca tıkanmasına karşı emniyet sistemi, ısı emniyet termostatı, elektronik modülasyonlu gaz valfi ve iyonizasyonlu alev kontrol sistemi sayesinde sıcak su konforunu kullanıcılarına güvenle sunan Baymak hermetik şofben, kompakt boyutları ve 4 mt’ye kadar dikey ve yatay baca imkanı ile de montaj kolaylığı sağlıyor.

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2020, 19:04
YORUM EKLE

Aldağ

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını