YEŞİL MALZEMELERLE VERİMLİLİĞİ ARTIRACAK

Letoon Mimarlık Genel Direktörü Müge Günel; Ekolojik, Sürdürülebilir, antibakteriyel/antivirütük ürün gruplarından oluşan Yeşil Malzemeleri ECOTERA ve BAUTERA marka ismiyle lanse edeceklerini açıkladı.

YEŞİL MALZEMELERLE VERİMLİLİĞİ ARTIRACAK
Robot Zirvesi
YELİZ YİRMİBEŞ - Letoon Mimarlık’ın Genel Direktörü Müge Günel, çalışmaları hakkında şunları söyledi:
 
“Letoon Mimarlık 2007 yılında, ilk olarak, ihtisaslaştığımız ana konulardan biri olan restorasyon sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Restorasyon kökenli bir firma olmamız nedeniyle geleneksel yapı malzemelerine ve yapım tekniklerine hakimiz. Geleneksel ve yeni teknolojileri harmanlayarak restorasyondan endüstriyel sektöre kadar geniş bir yelpazede ‘Ekolojik Yüzey Koruma Malzemeleri ve Teknolojileri’ üzerine çalışmaktayız. Aynı zamanda yüzey koruma konusunda uzun ömürlü ve kullanılacağı yere göre spesifik çözümler sunabilen özel ürün gruplarının ve firmaların Türkiye temsilciliğini yürütmekteyiz. Sahip olduğumuz uzman teknik kadromuz, iş disiplinimiz ve korumaya çalıştığımız amatör ruhumuzla sektörümüz için her zaman iyi bir çözüm ortağı olma konusunda gayret göstermekteyiz.
 
SÜRDÜREBİLİR ÇÖZÜMLER 

Kurulduğumuz ilk günden itibaren bizim için en önemli ve kesinlikle taviz verilmeyecek ana konulardan biri ekolojik ve sürdürülebilir malzemelerle çalışmak olmuştur. Tüm ürünlerimizin genel anlamda temel özellikleri ekolojik, sürdürülebilir, sağlıklı, güvenli ve uzun ömürlü olmalarıdır. Yaklaşık 2 yıldır üzerinde çalıştığımız ve artık son aşamasına gelmiş bir projemiz var. Buradan sizlerin kanalıyla da aslında ilk defa duyurmuş oluyoruz. Kendi geliştirdiğimiz ürün gruplarının da yer aldığı ve tamamen ekolojik, sürdürülebilir, antibakteriyel/antivirütük ürün gruplarından oluşan ve kesinlikle uzun süreli korumayı garanti eden Yeşil Malzemeler. ECOTERA ve BAUTERA markaları ile piyasada lanse edilecek Yeşil Malzemelerimiz tecrübe ve bilgi birikimimizle şekillenen neredeyse her soruna çözüm olabilecek yine çok kaliteli ürün grupları içermektedir. Solvent içermeyen kokusuz 4-5 kat boyayı tek seferde çıkarabilen boya çözücüler, yosun-alg-liken-mantar temizliği/koruma, tuz temizliği, anti-korozif kaplamalar, antibakteriyel/antivirütik boya ve kaplamalar vs gibi Letoon Mimarlık’ın çok uzun yıllardır üzerinde çalıştığı ve hizmet verdiği yüzey hazırlığı/temizliği, onarım ve korumaya yönelik gerçekten özel ve kaliteli bu ürünleri sizlerin de sağlıkla, güvenle ve keyifle kullanacağınıza inanıyoruz.”

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2020, 13:22
YORUM EKLE

Legend Art

Vefa

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını