Yeşil Diyabaz ile gelen estetik görünüm

Demirtaş Mad. Mer. Ltd. Şti.’den inşaat sektörüne farklı uygulama alanları için estetik görünümü ile değer katan Yeşil Diyabaz…

Yeşil Diyabaz ile gelen estetik görünüm
Enerji Zirvesi

 Madencilik sektöründeki başarısı ile ismini duyuran Demirtaş Mad. Mer. Ltd. Şti. gerek iş disiplini gerekse ürün ve hizmet kalitesi ile her zaman farklılık yaratmış bir marka. Geniş bir ürün gamına sahip olan firmanın üç maden ocağı bulunuyor. Ocağından çıkardığı madenlerini işlemek için de iki adet tesisiyle de hizmet veren markanın Yeşil Diyabaz, Emperador Dark, Sky Blue ve Golden Night ürünleri bulunuyor. 

Demirtaş Mad. Mer. Ltd. Şti.’nin en çok dikkat çeken ürünlerinden biri de Yeşil Diyabaz. Oluşum itibari ile volkanik bir yapıya ahip olan Yeşil Diyabaz, renk ve dokusu ile kullanıldığı alanlara estetik değer katıyor. Yeşil Diyabaz, peyzaj ve havuz uygulamalarının yanı sıra iç mekan uygulamalarında da fark güçlü bir tasarım etkisi yaratıyor. Peyzaj uygulamalarında yürüyüş yolları, bahçe düzenlemeleri, kaldırım ve yol düzenlemeleri iç ve dış cephe uygulamalarında kullanılıyor. Malzemenin yapısı itibari ile sağlam olması, diğer ürünler gibi zaman içinde deformasyona uğramaması en büyük tercih sebepleri arasında yer alıyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2020, 18:21
YORUM EKLE

Aldağ

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını