banner1322
x

Yeşil Diyabaz ile Bodrum’da otel havuzlarına değer katıyor

Demirtaş Mad. Mer. Ltd. Şti. Yeşil Diyabaz isimli doğal taşı ile Bodrum’da yer alan Aman Rüya Oteli’nin havuzuna değer kattı.

Yeşil Diyabaz ile Bodrum’da otel havuzlarına değer katıyor
Endüstri 40 Zirvesi

 Temelleri 1997 yılında atılan Demirtaş Mad. Mer. Ltd. Şti. doğal taş sektörünün önde gelen isimleri arasında yer alıyor. Yeşil Diyabaz, Emperador Dark, Sky Blue ve Golden Night isimli doğal taşları ile müşterilerine hizmet veren markanın üç ocağı bulunuyor. Tesislerinde doğal taşların işlemini gerçekleştiren firmanın Emperador Dark, Sky Blue ve Golden Night mermer grubuna giren bu ürünleri iç mekan uygulamalarında (Yer döşeme, iç cephe kaplama, basamak ve süpürgelik) tercih ediliyor. 

Demirtaş Mad. Mer. Ltd. Şti.’nin ürün gamında yer alan Yeşil Diyabaz ise öne çıkan ürünleri arasında yer alıyor.  Oluşum itibari ile volkanik bir yapıda olan Yeşil Diyabaz, granit ayarında bir ürün. Kullanım alanları genel olarak peyzaj uygulamaları olan Yeşil Diyabaz, iç mekan uygulamalarında da sık sık tercih ediliyor. Peyzaj uygulamalarında yürüyüş yolları, bahçe düzenlemeleri, kaldırım ve yol düzenlemeleri iç ve dış cephe uygulamalarında kullanılıyor.  Yeşil Diyabaz’ın en çok tercih edildiği diğer bir uygulama alanı ise havuzlar. Şahsi havuzların yanı sıra özellikle otellerin havuzlarında tercih edilen Yeşil Diyabaz, renk ve dokusu ile projelere değer katıyor. 

YEŞİL DİYABAZ İLE DOĞA İLE KUSURSUZ UYUM

Yeşil Diyabaz’ın tercih edildiği projelerden biri de Bodrum’da yer alan Aman Rüya Otelinin havuzu. Projede havuzun zemininde Yeşil Diyabaz kullanılarak doğa ile uyumlu bir tasarım gerçekleştirildi. 
Malzemenin yapısı itibari ile sağlam olması, diğer ürünler gibi zaman içinde deformasyona uğramaması en büyük tercih sebepleri arasında yer alıyor. Yeşil Diyabaz havuzların yan duvarlarında, taban ve havuz kenarlarında kullanılıyor.  Su ile bütünleşmesi son tüketicide okyanus görünüm etkisi yaratırken, havuz içerisinde kullanılan kimyasallara karşı herhangi bir değişime uğramaması da avantaj sunuyor. 

Demirtaş Mad. Mer. Ltd. Şti. sektörün öncü firmaları ile işbirliği içinde, müşteri memnuniyetinin ve uzun soluklu çalışmanın önemini en öne koyabilen yaklaşımı ve asla ödün vermediği kalitesi ile nitelikli projelerin güvendiği isim olmaya devam ediyor. Firmanın öncelikli hedefi beklentilerin ve standartların ötesinde yüksek kalitedir.
 

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2019, 18:07
YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını