banner1322
x

Yeşil çatı uygulaması ile Lotus Sarıyer’e değer kattı

Nar Peyzaj, Sarıyer’de yer alan Lotus isimli konut projesinde yaklaşık 9 bin metrekare alanda bir yeşil çatı tasarımı ve uygulaması yaparak projeye değer kattı. 

Yeşil çatı uygulaması ile Lotus Sarıyer’e değer kattı
Endüstrideara

Peyzaj sektöründe başarılı çalışmaları ile öne çıkan Nar Peyzaj bugüne kadar birçok prestijli projeye imza attı. Temelleri 2008 yılında İstanbul’da atılan firma konut, AVM, hastane, ofis gibi farklı tipolojideki yapılara peyzaj tasarımı ve uygulamasının yanı sıra, malzeme temini ve müşavirlik hizmetleri de veriyor.  Tecrübesi ve bilgi birikimi ile müşterilerine hizmet veren Nar Peyzaj’ın tercih edildiği prestijli projelerden biri de Lotus Sarıyer. 

YEŞİL ÇATI UYGULAMALARIYLA SÜRDÜRÜLEBİLİRLİĞİ ARTIRIYOR

Sarıyer’de yer alan Lotus isimli konut projesinde ise yaklaşık 9 bin metrekare alanda bir yeşil çatı tasarımı ve uygulaması yaptıklarını belirten Genel Müdürü Peyzaj Mimarı Murat Çelik, otopark üzerindeki alanda gerçekleştirdikleri bu uygulamada statik hesapları, toprak dolgusu, drenaj levhası, otomatik sulama, yalıtım, bitkilendirme gibi tüm aşamaları titizlikle hesaplayarak bir uygulama yaptıklarını açıklıyor. Müşteri memnuniyetinin firmaları için her şeyden daha ön planda olduğunun altını çizen Çelik, bu yaklaşımlarının çalışmalarına da yansıdığı için iş birliklerinin uzun süreli olduğunu açıklıyor. Çelik, Sarıyer’deki Lotus Sarıyer projesinde yaptıkları çalışmadan memnun kalan müşterilerinin Lotus Nişantası projesinde de firmaları ile çalışmayı tercih ettiğini sözlerine ekliyor. 

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2020, 18:09
YORUM EKLE

Legend Art

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını