banner1116
x

YERLİ WSHP ISI POMPASI GÜCÜNÜ ARTIRIYOR

Form, ısı pompası alanında yerli üretim WSHP ile gücünü artırıyor. Ürün hem kalitesiyle hem de fiyat avantajıyla dikkat çekiyor.

YERLİ WSHP ISI POMPASI GÜCÜNÜ ARTIRIYOR
Proses Zirvesi

Form Şirketler Grubu, Ar-Ge yatırımlarıyla yerli üretim faaliyetlerine devam ediyor. Su kaynaklı ısı pompası konusunda uzun yıllardır gerçekleştirdiği projeler ve bilgi birikimiyle yüksek enerji verimliliği sağlayan ısı pompası üretimini sürdürüyor. 200’den fazla AVM ve ofis projesinde 40 bine yakın çalışan ısı pompası referansına sahip olan Form, yerli üretim Form WSHP ile bu alandaki gücünü arttırdı.

OFİS UYGULAMALARI YOĞUNLUKLA TERCİH EDİLİYOR 

Form WSHP, farklı kapasite seçenekleriyle, geniş çalışma imkanlarıyla, montaj kolaylığıyla, yüksek verimlilik değerleriyle ve sessiz çalışma özelliğiyle dikkat çekiyor. WSHP, Form’un İzmir’de bulunan üretim tesislerinde üretiliyor. Bu sayede ürün hem stoktan kolayca teslim ediliyor hem yaygın servis ağıyla tüketiciye hızlı bir şekilde hizmet ulaştırılıyor hem de su kaynaklı ısı pompası projelerinde rahatlıkla tercih ediliyor. Form WSHP ısı pompaları, 3 ila 22 kW arasında değişen 6 farklı model kapasitesi ile bir projede gerekli olabilecek tüm ihtiyaçlara çözüm sunuyor. Geniş çalışma limitleri sayesinde çevrim suyu sıcaklığının değişiminden bağımsız olarak yüksek performans sağlıyor. Ayrıca ekstra izolasyon ve kompresör ceketi opsiyonuyla özellikle sessiz çalışmanın önemli olduğu ofis uygulamalarında yoğunlukla tercih ediliyor.
 

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2021, 09:05
YORUM EKLE

Aldağ

Vefa

Dergiler