banner1322
x

YERLİ ÜRETİME BİR YENİ BARİYER DAHA EKLEDİ

Arma Kontrol’ün geliştirdiği, yüzde 100 yerli Kendinden İç Üniteli Mantar Bariyer Sistemleri, tüm ünite ve elektrik aksamının sistemin içerisinde yer almasından dolayı, darbe ve iklim koşullarına karşı üstün bir dayanıklılık göstertiyor.

YERLİ ÜRETİME BİR YENİ BARİYER DAHA EKLEDİ
Robot Zirvesi

Tamamı Türk mühendislerden oluşan Ar-Ge ekibiyle yüksek güvenlik ürünleri sunan Arma Kontrol, yüzde 100 yerli ürünlerinin arasına bir yenisini daha ekledi. Yüksek riskli alanların güvenliği için geliştirilen Kendinden İç Üniteli Mantar Bariyer Sistemleri, tüm aksamının ünitenin içinde yer almasıyla, darbe ve iklim koşullarına gösterdiği üstün performansla dikkat çekiyor.  7/24 sorunsuz çalışacak şekilde tasarlanmış olup, TÜV Austria Türk tarafından da kalitesi belgelenmiştir.

İSTENEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLİYOR

Askeri ve emniyet kurumlarının yanı sıra holding, havaalanları, petrol sahaları, cezaevleri gibi yüksek riskli alanların araç giriş çıkış kontrolü için geliştirilen bariyer sistemleri, istenilen ölçülere göre özel olarak üretilebiliyor, 220V’luk çalışma prensibi dolayısıyla yeni bir elektrik altyapısına ihtiyaç duymuyor. Hidrolik prensibiyle güvenli bir geçiş sağlayan bariyer, mobil uygulama, plaka tanıma sistemleri, OGS-HGS, kart okuyucular ile entegre çalışabiliyor. 
 

YORUM EKLE

Aldağ

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını