YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLERİYLE VERİMLİLİK KATIYOR

Endüstriyel yapılar, AVM, otel, hastane gibi farklı tipolojideki yapılara çözüm sunan Genç Mühendislik, yenilikçi çözümleriyle projelere verimlilik katıyor.

YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLERİYLE VERİMLİLİK KATIYOR
Enerji Zirvesi

YELİZ YİRMİBEŞ - Başarısı ile yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da ismini duyuran Genç Mühendislik, 1996 yılından bu yana inşaat sektörünün en önemli destekçileri arasında yer alıyor. Endüstriyel yapılar, alışveriş merkezleri, oteller, hastaneler, ticari ve konut binaları ve aynı zamanda elektromekanik tesisat proje ve uygulama hizmetleri yapmak amacıyla kurulan firma inşaat, enerji, tesisat mühendislik ve taahhüt hizmetleriyle öne çıkıyor. Firma mekanik tesisatı ve sistemleri kapsamında klima sistemleri, ısıtma sistemleri, sıhhi tesisatlar, yangın tesisatları, endüstriyel tesisatlar, endüstriyel doğalgaz boru hatları ve domestik hatlar, arıtma tesisatları, otomasyon tesisatları; Elektrik tesisatı ve sistemleri kapsamında OG-Orta gerilim elektrik sistemleri, alçak gerilim sistemleri, zayıf gerilim sistemleri, yedek güç elektrik sistemleri, topraklama ve otomasyon hizmetleriyle yurt içindeki ve yurt dışındaki projelere çözüm sunuyor.

Yeni teknolojileri takip ederek kendisini sürekli yenileyen Genç Mühendislik’in odağında müşteri memnuniyeti var. Kaliteli inşaatı ve tüm uygulamaları en kısa zamanda ve en uygun maliyet ile müşterisine eksiksiz sunan firma, projelerin uygulaması sırasında kalite, çevre, iş sağlığı ve güvenliği prosedürlerine uygun bir şekilde çalışması nedeniyle TS EN ISO 9001:2008, ISO 14000 ve BS OHSAS 18001:2007 sertifikalarına layık görüldü. 

ICSC ÖDÜLLERİYLE BAŞARISINI TAÇLANDIRDI

Ulusal ve küresel faaliyet alanını genişleten ve yatırım sermayesini çoğaltan Genç Mühendislik, geçtiğimiz beş sene içinde inşaat yatırımcılarıyla sıkı bağlar kurmuş, yaklaşık 450.000 m² anahtar teslim projeler tamamlamış, 2009 ve 2010 yıllarında 2 adet ICSC ödülü alarak başarısını taçlandırmıştır. Firma 2010 yılında Altın Vana Ödülü, 2011 yılında Türkiye Enerji Zirvesi En İyi Hizmet Veren Firma Ödülü 2013 yılında PİRİ REİS ve Yılın İş Adamı Ödülüne layık görülmüştür. 

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2020, 15:27
YORUM EKLE

Legend Art

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını