banner1322
x

YENİLENEBİLİR ENERJİ KAYNAKLARINDA LAYHER FARKI

Layher, doğru zamanda uygun malzemenin sahada olmasını sağlamanın yanında verdiği eğitimlerle de iş güvenliği bilincinin oturmasına büyük önem veriyor.

YENİLENEBİLİR ENERJİ KAYNAKLARINDA LAYHER FARKI
Endüstrideara

Yenilenebilir enerji, dünya çapında hızla artmakta ola enerji talebinde, fosil yakıtlardan elde edilen enerjiye karşı bir alternatif olarak karşımıza çıkmaktadır. Çevre dostu ve sürdürülebilir kaynaklardan elde edilebilir olması büyük önem taşıyor. Jeotermal tesisler, ülkemizde, önemli bir enerji üretim payına sahiptir.

Endüstriyel sektörde büyük hedefler belirleyerek 2011 yılında yola çıkan ve genellikle “Yenilenebilir Enerji Sistemleri” üzerine yoğunlaşan As Mech A.Ş., jeotermal elektrik santrallerinin mekanik montaj işlerinde uzmanlaşarak bu alanda büyük ilerleme sağladı.

Jeotermal santrallerde yer alan eşanjör, difüzör, seperatör, akülümülatör ve vaporizer gibi karmaşık yapılara kolay bir şekilde erişim için Layher’in Teknik Departmanı’nın sunmuş olduğu projeler ve çözümlerle doğru zamanda uygun malzemenin sahada olması sağlanıyor. Aynı zamanda, Layher’in sahada çalışanlara verdiği Layher Allround İskele Kurum & Söküm ve Layher Denetim Eğitimleri de, iş güvenliği bilincini ön planda tutuyor.

TESİSLERİN KISA ZAMANDA DEVREYE ALINMASINI SAĞLIYOR

As Mech, Ege Bölgesi’nde yaklaşık 500 MW enerji üretim kapasiteli jeotermal elektrik santrallerinin kurulumunda pay sahibi olmuş ve santrallerin mekanik montaj kısımlarında yaptıkları ile adından sıkça söz ettirerek, kısa sürede tesislerin devreye alınmasını sağladı.

Aynı zamanda çalışanlarıyla birlikte gelişmeyi, global kalitede ve standartlarda hizmet üretmeyi, sürekli gelişen, yenilenen makine ve teknoloji ağı ile müşterilerine “en hızlı” ve “en kaliteli” hizmeti sağlamayı kendisine ilke edinmiştir.


 

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2021, 17:32
YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını