banner1322
x

Yeni yalıtım ürünleriyle yapıları daha güvenli kılacak

Halimoğlu Fasarit Boya Yönetim Kurulu Üyesi K. Ozan Kaya, yeni su bazlı yalıtım ürünlerini ST Endüstri Radyo’da İnşaat ve Malzeme programında anlattı.

Yeni yalıtım ürünleriyle yapıları daha güvenli kılacak
Endüstrideara

Yalıtım sektörünün önde gelen isimleri arasında yer alan Halimoğlu Fasarit Boya’nın Yönetim Kurulu Üyesi K. Ozan Kaya, ST Endüstri Radyo’da İnşaat ve Malzeme programının bu haftaki konuğu oldu. Yüksek performanslı su yalıtım ürün gamıyla yapıların güvenli ve konforlu olmasına katkı sağladıklarını belirten Kaya ile su yalıtımından ısı yalıtımına kadar birçok konuyu konuştuk. Su bazlı yangın yalıtım ürünlerinin avantajlarına değinen Kaya, “ “Özellikle çelik ve ahşap yapılarda yangın önemli bir konu. Çelik belirli bir sıcaklıktan sonra erimeye başlıyor. Çelik yüzeyinin yeni ürünümüzle kaplanması durumunda bina tahliyesi sırasında insanlara zaman kazandırmış olunuyor. Isıya maruz kaldığında ürün şişerek arada bir hava boşluğu yaratıyor ve ısının direkt çelik yüzeyini etkilemesini engelleyerek, çeliğin erimesini geciktiriyor. Ürünümüzün satışına başladık, Gürcistan’da bir tünelin duvar yüzeylerinde kullanıldı bile. Aynı zamanda yanma sırasında zehirli gaz salınımı yapmayarak insanların dumandan zehirlenme riskinin de önüne geçiliyor. Binaların yangın merdivenlerinde kullanılarak yangın sırasında tahliyede kolaylıklar sağlıyor.” Dedi.


Röportajı aşağıdaki linkteen dinleyebilirsiniz

http://radyo.stendustri.com.tr/halimoglu-fasarit-boya-yonetim-kurulu-uyesi-k-ozan-kaya-yeni-uru-su-bazli-yangin-yalitimiyla-guvenligi-arttiracak/

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2019, 12:36
YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını