Yeni ürünü Mono Block uPVC Pencere ve Kapı Sistemlerini fuarda tanıttı

Ersaş Alüminyum, destek sacı işçiliğine son veren yeni ürünü Mono Block uPVC Pencere ve Kapı Sistemleri ile 21. Uluslararası Avrasya Pencere Fuarı’na damgasını vurdu. 

Yeni ürünü Mono Block uPVC Pencere ve Kapı Sistemlerini fuarda tanıttı
Enerji Zirvesi

Ersaş Alüminyum, 4-7 Mart tarihleri arasında TÜYAP’da gerçekleşen 21. Uluslararası Avrasya Pencere Fuarı’na katılarak yeni ürünlerini hedef kitlesine tanıttı. 

ZAMANDAN VE MALİYETTEN AVANTAJ

Alüminyum sektöründe bugüne kadar birçok önemli başarıya imza atan Ersaş Alüminyum, bir kez daha ismini başarı ile söz ettirdi. Marka destek sacı işçiliğine son veren yeni ürünü Mono Block uPVC Pencere ve Kapı Sistemleri ile yatırımcısına hem zaman hem de maliyet avantajı sağladı.

Ersaş Alüminyum’un Ar-Ge çalışmaları neticesinde geliştirdiği yeni ürünü Mono Block uPVC Pencere ve Kapı Sistemlerinin en önemli avantajı, profilin ve destek sacının satın almasının ayrı ayrı yapılmasına gerek kalmadan satın almanın tek bir firmadan gerçekleştirilmesi.

Monoblock Upvc profilde destek sacı için nakliye bedelinin ödenmesine gerek kalınmıyor. Monoblock Upvc profili destek sacı ile birlikte üretildiği için statik dayanımı, şimdiye kadar uygulanan klasik sistemde içerisine sonradan destek sacı takılmış PVC profilden iki kat daha fazla. Monoblock Upvc profil pencere üretim prosesinde destek sac kesimi, PVC içi montajı ve vidalama işçiliği yapılmaması sebebiyle hem işçilik maliyetinde hem de zamandan büyük tasarruflar sağlanıyor. 
Ersaş Alüminyum’un bu yeni ürünü Mono Block uPVC Pencere ve Kapı Sistemleri, fuar süresince hem yurt içi hem de yurt dışı ziyaretçileri tarafından yoğun ilgi ile karşılandı. 
Marka 6 Mart Cuma akşamı gerçekleştirdiği lansman yemeğinde Mono Block uPVC Pencere ve Kapı Sistemlerini bayilerine ve konuklarına yakından tanıtarak ürünün avantajları hakkında bilgi verdi. 
 

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2020, 15:22
YORUM EKLE

Sensörmatik

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını