Yeni ürünlerini pazara sunacak

2020 yılının ikinci yarı yılına yönelik planlarını paylaşan Terapol Yapı Kimyasalları A.Ş. Genel Müdürü Ufuk Özer, yeni ürün geliştirmelerinin tüm hızıyla devam ettiğini en kısa sürede pazara sunacaklarını belirtiyor.

Yeni ürünlerini pazara sunacak
Robot Zirvesi

Yapı kimyasalları sektöründe faaliyet gösteren Terapol Yapı Kimyasalları A.Ş. sektörün dinamik isimleri arasında yer alıyor. Su yalıtım ürünleri, endüstriyel zemin kaplamaları, poliüretan enjeksiyonlar, astarlar, epoksi ve çimento esaslı tamir harçları, yüzey koruma konularında çözümler sunan kaliteli, sertifikalı, geniş bir ürün yelpazesine sahip olan markanın Genel Müdürü Ufuk Özer, 2020 yılının ikinci yarı yılına yönelik planlarını paylaştı. 

İHRACAT ÇALIŞMALARINA BAŞLADI

Özer, yeni ürün geliştirme çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini belirterek, bu yeni ürünlerinin kısa sürede Terapol ürünleri arasında yer alacağını açıkladı. İkinci yarı yılda en önemli hedefleri arasında yer alan ihracat çalışmalarına başladıklarını açıklayan Özer, yeni ürünleri ile Terapol Yapı Kimyasalları A.Ş.’nin şimdi olduğu gibi projelerde kendini kanıtlayacağını vurguluyor. Özer, yeni profesyonel uygulamacı çözüm ortaklarıyla projelere ağırlık vermek istediklerini sözlerine ekliyor. 


 

Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2020, 17:17
YORUM EKLE

Legend Art

Vefa

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını