Yeni ürünleri ile enerji tasarrufu sağlıyor

Bursa Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan fabrikalarında 5 milyon Euro’dan fazla yatırım yapan Bestherm İklimlendirme, başarı grafiğini her geçen gün yükseltiyor. Yeni ürünleri hakkında bilgi veren Bestherm İklimlendirme Genel Müdür Yardımcısı Erol D. Porsemay, Bestherm Plus klimaların özelliklerine dikkat çekiyor.

Yeni ürünleri ile enerji tasarrufu sağlıyor
Endüstri 40 Zirvesi

Yeni klimalarınız ve bu klimaların özellikleri nedir?

Bestherm İklimlendirme olarak Ferroli’nin üretim ve dağıtım hakkına sahip olduğumuz iş ortaklığımız dışında Bestherm markası ile ürün gamımızı da oluşturmaya başladık. İlk olarak Bestherm Plus modeli ile duvar tipi split klima ve siyah - beyaz seçenekleri ile kablolu – kablosuz modellerini ürün grubumuza ekledik. Bestherm Plus klimalar yeni nesil inverter özelliği ve çevre dostu R32 akışkanı sayesinde daha az enerjiyle daha fazla tasarruf sağlarken aynı zamanda kullanıcı için sağlıklı ve konforlu bir ortam sunuyor. Düşük kapasitelerde bile yüksek verimle çalışan Bestherm Plus Klimalar, DC Inverter teknolojisi sayesinde istenilen ısıya hızla ulaşarak enerjiyi en verimli şekilde kullanıyor. A sınıfı elektrik sarfiyatı, üstün çalışma performansı ve daha konforlu hava dolaşımı ile sağlıklı bir atmosfer yaratıyor. Yakıt ekonomisi ve yüksek konfor sağlamak amacıyla ürün grubumuza yeni kazandırdığımız Bestherm BS 250 kablolu ve BS 250 Set kablosuz oda termostatları, ergonomik tasarımı, kolay kullanımı, sağladığı extra tasarrufuyla tüm Ferroli kombilerle uyumlu çalışmaktadır. Ferroli markası için de yepyeni klimalarımızı müşterilerimizle buluşturabilmek için çalışmalarımızı tamamladık. Yeni Nesil R32 ekolojik gazıyla çalışan DIAMANT S salon tipi klimalar, A++ enerji verimlilik değerleri kullanıcılara konforu ve tasarrufu bir arada sunuyor. DC Inverter teknolojisi sayesinde enerjisinden tasarruf sağlayan bu ürün ayrıca uzaktan kumanda, 24 saat programlı timer, uyku modu ve otomatik yeniden çalışma modu ile tam bir kullanıcı dostudur. Sessiz ve titreşimsiz çalışan Ferroli DIAMANT S klimalar, özel tasarlanmış filtresi ile havadaki temiz hava ve nem dengesini üst seviyede tutarak kullanıcılara konforlu ve sağlıklı bir atmosfer yaratıyor.

Klima çözümlerinizin enerji verimliliğine katkısı nedir?

FERROLI olarak; doğal çevreye karşı duyarlı, çevreci, maksimum verimli ve daha fazla konfor sağlayan ürünlere ulaşmak için sürekli araştırma çalışmaları yapmayı görev olarak benimsemiş bir firmayız. Ürünlerimiz tasarruf özellikleri yüksek, çevreye zarar vermeyen doğa dostu, son derece ekonomik ve kullanımı kolay ürünler olup enerji verimliliğini artıracak farklı ısı kaynaklarını bireysel ve merkezi sistemlere kolayca entegre ederek, hem ilave tasarruf sağlıyor hem de enerji verimliğine katkıları çok büyük oluyor.
 

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2020, 08:13
YORUM EKLE

Sensörmatik

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını