YENİ PROJESİNİ BEŞİKTAŞ'TA İNŞA EDECEK

Fuzul Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Zeki Akbal, yeni projelerini İstanbul Beşiktaş'ta inşa edeceklerini açıklayarak, projenin hem yeşil dostu konsepti hem de tasarımıyla öne çıkacağının altını çizdi.

YENİ PROJESİNİ BEŞİKTAŞ'TA İNŞA EDECEK
Endüstrideara

Emlak Konut GYO’nun İstanbul Beşiktaş Dikilitaş Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı ihalesini kazanarak önemli bir işe imza atan Fuzul Yapı, Dikilitaş’taki 3 bin 357 metrekare alanda inşaata sene sonu başlayacaklarınını duyurdu. 
2021’de de Beşiktaş’ta özel bir projeye başlayacağının açıklamasına yapan firma, projenin sene sonunda inşaatına başlanacağına işaret etti. 

SALGIN SONRASI HASSAİYETLERE UYGUN PLANLANACAK

Barbaros Bulvarı’na cepheli, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İstanbul İl Müdürlüğü’ne ait riskli bir binanın da yer aldığı 3 bin 357 metrekare alanda özel bir proje hayata geçireceklerinin altını çizen Fuzul Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Zeki Akbal, projenin hem yeşil dostu konseptine hem de tasarımı na işaret ederek İstanbul’un en değerli projesini hayata geçireceklerinin altını çizdi. Özellikle salgın sonrası oluşan hassasiyetlere göre özel bir proje hayata geçireceklerinin altını çizen Akbal, bu projenin Fuzul Yapı’nın yıllarca edindiği tecrübenin izlerini taşıyacağına vurgu yaptı. (AA)

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2021, 13:46
YORUM EKLE

Sensörmatik

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını