banner1322
x

Yeni pazarlara odaklanacak

Farklı coğrafyalarda yaşayan tüketicilerin istek ve ihtiyaçlarını tespit ederek yeni ürünlere imza atarken, bir yandan da bu ürünleri yeni pazarlara sunmaya çalıştıklarını açıklayan Saray Grup Yönetim Kurulu Üyesi Talin Saraylı Dikici, hedef pazar olarak belirledikleri ABD’deki ihracat olanaklarını değerlendireceklerini açıklıyor.

Yeni pazarlara odaklanacak
Enerji Zirvesi

Alüminyum sektöründe kalitesi ve inovatif çözümleri ile öne çıkan Saray Grup, bu başarısını yalnızca yurt içinde değil yurt dışında da duyurmuş bir marka. İnşaat sektörüne yönelik yüksek kalitede üretim yaptıklarını belirten Saray Grup Yönetim Kurulu Üyesi Talin Saraylı Dikici, geliştirdikleri inovatif ürünlerle geleceğin mimari yapılarının inşa edilmesinde ve yaşam kalitesinin yükseltilmesinde önemli bir misyon üstelendiklerinin altını çiziyor.  Toplam 3,5 milyon TL yatırımla devreye aldıkları panjur üretim hattında yılda 16 milyon metre üretim gerçekleştirdiklerini belirten Dikici, en önemli dayanaklarının Avrupa normlarına uygun üretim çizgileri olduğunu vurguluyor. Dikici, “Sayısız kalite belgemiz var ve her geçen gün bunlara yenilerini eklemek, üretim sistemlerimizi daha da mükemmelleştirmek için önemli mesai harcıyoruz.” Diyor. 

HEDEF ABD PAZARI

Dikici, ürünleriyle donatılmış yapıların sayısını hem yurt içinde hem de global ölçekte daha da artırmayı hedeflediklerini açıklıyor. Bu doğrultuda farklı coğrafyalarda yaşayan tüketicilerin istek ve ihtiyaçlarını tespit ediyor, yeni ürünlere imza atarken, bir yandan da bu ürünleri yeni pazarlara sunmaya çalıştıklarını dile getiren Dikici, hedef pazar olarak belirledikleri ABD’deki ihracat olanaklarını değerlendireceklerini açıklıyor. Dikici, aynı zamanda sektörün nabzını tutan fuarlara katılım göstererek sektör profesyonelleri ve müşterilerle bir araya gelmeye ve hizmetlerimizi tanıtmaya devam edeceklerini sözlerine ekliyor. 

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2020, 13:38
YORUM EKLE

Aldağ

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını