banner1322
x

YENİ NESİL KOMBİYLE YÜKSEK VERİMLİLİK

E.C.A.’nın yeni nesil  kombisi Confeo Premix, tam dokunmatik cam ekranı ve inovatif tasarımıyla soğuk havalarda mekanlarınızı ısıtmaya hazır.

YENİ NESİL KOMBİYLE YÜKSEK VERİMLİLİK
Endüstri 40 Zirvesi

YELİZ YİRMİBEŞ - Modern dizaynı ve çevre dostu özellikleriyle üst segment bir ürün olarak göze çarpan Confeo Premix, sessiz çalışma kabiliyetinin yanı sıra akıllı uygulamalarıyla yeni nesil kombilerin tüm avantajlarını sunuyor. E.C.A.’nın yeni nesil kombisi Confeo Premix, tam dokunmatik cam ekranı ve cam ön panelli inovatif tasarımıyla soğuk günleri sıcacık bir konfora dönüştürüyor. Confeo Premix, ErP yönetmenliğine uygun, A enerji verimlilik sınıfıyla kullanıcısına yüksek tasarruf sağlarken, minimal boyutlarıyla çok az yer kaplıyor. Düşük gaz emisyon değerleri ile çevre dostu bir ürün olarak tasarlanan Confeo Premix kombi, doğalgaz ve LPG’li olarak iki farklı kullanım seçeneğine sahip.  E.C.A. Confeo Premix kombi, 24 –30 – 35’ kW’  olarak üç farklı kapasite ile sunuluyorken homojen yanma sağlayan özel sistemi, 47 dB değerindeki sessiz çalışma özelliği ve yıllık bakım hatırlatma özelliğiyle öne çıkıyor.  

Kullanıcı dostu kontrol paneli ile hassas ayarlar

Confeo Premix, tesisatı ve kombiyi koruma altına alan otomatik By-Pass ve sesli uyarıya sahip açıklamalı hata bildirim sistemi ile güvenli bir kullanım imkanı sunuyor. Öte yandan E.C.A. Confeo Premix kombi,  boost özelliği ile yüzde 15’e kadar cihaz kapasitesinin üstüne çıkarak daha konforlu sıcak su alma imkanı sağlıyor. Akıllı oda termostatı vasıtasıyla iOS ve Android uygulamaları ile internet üzerinden kontrol edilebilen Confeo Premix; çocuk kilidi, Türkçe-İngilizce dil seçeneği ve açıklamalı menü içerikleri gibi özellikleri bünyesinde barındırıyor.
 

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2020, 20:37
YORUM EKLE

Aldağ

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını