banner1322
x

Yeni nesıl atık su ve drenaj sistemi: GF AERATOR

Özellikle çok katlı yapıların tesisatlarına sağladığı avantajlarla ön plana çıkan yeni nesil atık su ve drenaj sistemi GF Aerator, akıllı aerodinamik tasarımı ile mükemmel akış performansı sağlıyor.

Yeni nesıl atık su ve drenaj sistemi:  GF AERATOR
Endüstrideara

Tasarımı ve tüm analizleri GF Hakan Plastik ÜR-GE ekibine ait olan GF Aerator, gökdelenler, rezidanslar, AVM’ler gibi çok katlı binalar için özel olarak geliştirildi. Maksime edilmiş drenaj kapasitesiyle tek seferde 6 değişik bağlantıya olanak veren hareketli akışkan sistemi GF Aerator, akıllı aerodinamik tasarımı ile mükemmel akış performansı sağlıyor.

ÇOK NOKTALI FONKSİYONEL KULLANIM 

İlk kez Mart ayında ISH 2019’da GF standında sergilenen ve büyük ilgi gören GF Aerator, geleneksel yöntemlerle karşılaştırıldığında, optimize edilmiş tasarımıyla malzeme,  yer ve maliyet avantajı getiriyor. Silenta Premium ve Silenta 3A ile uyumlu olan ürün, kesme ve kaynak işlemine gerek kalmadan push-fit (contalı) olarak hızlı ve kolay şekilde monte edilebiliyor. DN100, DN78/DN75 çaplı borularla bağlantı sağlanan sistemde, ayrıca ek havalandırma boru hattı gerekliliği ortadan kaldırılarak maliyet avantajı da yaratılıyor. 

Halojen içermeyen ve çevre dostu polipropilen malzeme ile tasarlanan GF Aerator, yüzde 100 geri dönüşüm özelliği taşıyor. Mineral takviyeli malzemesi ile akustik optimizasyonu sağlanan sistem, Silenta Premium ve Silenta A atık su ve drenaj sistemleri ile yaşam alanlarının konforunun artırılmasına katkı sağlıyor. GF Aerator ile tesisatlarda daha iyi performans, daha az yer, daha az işçilik ve malzeme maliyeti.
 

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2019, 19:44
YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını