Yeni cephe ürününü pazara sunacak

Yılın ikinci yarısında yeni sürme sistemleri ASE 60 ve ASS 39 PD için pazarlama faaliyetlerine ağırlık vereceklerini belirten Schüco Türkiye Genel Müdürü Can Eren, piyasaya yeni cephe ürünleri Schüco AF UDC 80 ‘i sürmeye hazırlandıklarını açıklıyor.

Yeni cephe ürününü pazara sunacak
Endüstri 40 Zirvesi

Schüco Türkiye Genel Müdürü Can Eren, yılın ikinci yarı yıl planlarına yönelik şunları söyledi:
“Schüco Türkiye olarak pandemi sürecinde personelimizin sağlığını ön plana koyarak kendimizi olası bir krizden uzak tutmak öncelikli hedefimiz oldu. Tekirdağ’da bulunan lojistik & eğitim merkezimiz ve merkez ofisimiz bu süreçte bir gün bile kapanmadan, dönüşümlü olarak çalıştırdığımız ekibimizle yurt içi ve yurt dışı uygulamacılarımıza hizmet vermeye ve mal sevkine devam etti. Yılın ikinci yarısında yeni sürme sistemlerimiz ASE 60 ve ASS 39 PD için pazarlama faaliyetlerimize ağırlık vereceğiz. Ayrıca piyasaya yeni cephe ürünümüz Schüco AF UDC 80 ‘i sürmeye hazırlanıyoruz. Bu yeni cephe sistemimiz, seri ürünlerin sistem güvenliğini proje çözümlerinin esnekliğiyle birleştirecek.

“PLANIMIZI TEMKİNLİ BİR ŞEKİLDE YÜRÜTÜYORUZ”

Önümüzdeki dönemde ihracat pazarlarımızda daha iyimser bir gidişat beklemekle birlikte, her an ikinci bir dalganın gelebileceğini göz önünde tutarak planımızı temkinli bir şekilde yürütüyoruz. Dünyanın dört bir yanında projeler takip ettiğimiz uygulamacı sayımızı 2020 yılında artırmayı başardık. Bu daha fazla bölgeye yayılma stratejimiz ile olası duraklama dönemlerinin etkilerini en az hissederek geçirmeyi hedefliyoruz. 
 

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2020, 16:52
YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını