Yeni Çan Devlet Hastanesinin tercihi Aldağ

Yeni Çan Devlet Hastanesi havalandırma çözümlerinde Aldağ Klima Santral ve Fancolleri ile Ciat Soğutma Grupları tercih edildi.

Yeni Çan Devlet Hastanesinin tercihi Aldağ
Endüstrideara


Modern teknoloji ile donatılan, eskisinden üç kat büyük hacme sahip yeni Çan Devlet Hastanesi’nin havalandırma çözümleri için ALDAĞ cihazları tercih edildi. 23 bin metre kare kapalı alana sahip, 40 milyon yatırım bedeli ile inşa edilen acil hizmetler hariç toplam 221 yatak kapasiteli yeni Çan Devlet Hastanesi, bölge coğrafyası için büyük önem taşıyan bir sağlık merkezi olarak hizmet verecek. Bu modern sağlık tesisinde Aldağ ‘ın AE Serisi düşük basınçlı 169 adet fan coil ünitesi, 5.000–27.000 m³/h hava debisi aralığında, ısı geri kazanımlı, buhar nemlendiricili, frekans invertörlü hijyenik klima santralleri, 5.000–25.000 m³/h hava debisi aralığında, ısı geri kazanımlı konfor klima santralleri, çatı tipi radyal ve aksiyel fanlar, kanal tipi radyal fanlar, kanal tipi duman tahliye fanları, Aksiyel jetfan ve otomasyon sistemi güvenilir, enerji verimli havalandırmayı sağlayacak. Sistemin soğutma grubu (chiller) ihtiyacı için, yine Aldağ çözüm sunacak. Türkiye ve bölge coğrafyasında, yüksek marka değerini en iyi biçimde güvence altına alabilecek partner olarak Aldağ ile anlaşan CIAT’ın, bu projede kategorisinin en üst segmentinde yer alan invertör teknolojili, yüksek mevsimsel enerji verimliliğini sunan ultra sessiz Powerciat HE serisi chiller grupları hizmet verecek. 
Sağlık yatırımlarında giderek daha önemli rol oynayan ALDAĞ, sağlık koşulları ile enerji verimliliğini en üst düzeyde gözeten teknolojisi ve yarım asrı geride bıraktığı iklimlendirme mühendisliği deneyimi ile tercih sebebi ol
 

Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2020, 15:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehtap Eren
Mehtap Eren - 2 yıl Önce

Yenilikte bende varım

Sensörmatik

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını