Yapı teknikleriyle modern, mahalle konseptiyle geleneksel

Az katlı yatay mimari konseptinde yer alan bahçeli daireleriyle geleneksel mahalle konseptinden izler içeren Alya Onist projesi, sosyal donatıları ve peyzaj alanlarıyla öne çıkıyor. BOSS4 Gayrimenkul İnşaat’ın ikinci projesi olan Alya Onist projesini, Akkuş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş ile konuştuk.

Yapı teknikleriyle modern, mahalle konseptiyle geleneksel
Robot Zirvesi

Alya Onist 3 projenizin özellikleri nedir?

Alya Onist 3 projemiz 64 daireden oluşuyor. Bu projenin en önemli özelliği geniş peyzaj alanlarına sahip olması, nedeyse her bir daireye 150 metre peyzaj alanı düşüyor. Tasarım konsepti ile de öne çıkan proje, aynı zamanda proje deniz manzarasına sahip. 

İnşaat sektöründe neyi hedefliyorsunuz?

2017 yılında Lübnanlı iş ortağımız El Khatip Grup ile kurduğumuz BOSS4 Gayrimenkul İnşaat şirketi güçlerimizi birleştirerek başarımızı arttırmak istedik. Şu anda üç projeyi birlikte yürütüyoruz. Önümüzdeki süreçte yatırımını gerçekleştirdiğimiz proje sayımızı daha da arttırmak istiyoruz. Yatırımlarımızı Beylikdüzü ile sınırlandırmıyoruz, İstanbul’da Levent gibi diğer lokasyonların yanı sıra Bodrum ya da Antalya gibi şehirlerde de projeler geliştirmeyi planlıyoruz. 
 

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2020, 21:40
YORUM EKLE

Sensörmatik

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını