banner1322
x

YALITIM MALZEMESİ İHRACATI BİRİNCİSİ

İzocam, geçen yıl geçekleştirdiği yalıtım malzemesi ihracatı ile İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) tarafından verilen “2019 yılı Başarılı İhracatçılar Ödülleri” kapsamında “En Çok Yalıtım Malzemesi İhracatı Yapan Firma” kategorisinde birincilik ödülünün sahibi oldu.

YALITIM MALZEMESİ İHRACATI BİRİNCİSİ
Endüstri 40 Zirvesi

İzocam, 2019'da gösterdiği ihracat performansı ile İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (ISIB) tarafından verilen "Başarılı İhracatçılar Ödülleri" kapsamında, “En Çok Yapan Firma” kategorisinde birincilik ödülünü aldı.
İzocam’ın sadece Türkiye’de değil, Ortadoğu ve Balkanlarda da yalıtım sektörünün lider firmaları arasında yer aldığını vurgulayan İzocam Genel Direktörü Murat Savcı, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Başarılı İhracatçılar ödüllerinde ‘En Çok İzolasyon Malzemesi İhracatı Yapan Firma’ olarak ödül almaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade etti. 

“BAYİ PORTFÖYÜMÜZÜ GENİŞLETİYORUZ”

İhracat pazarlarında yalıtım sektörünün büyük bir potansiyel olduğunu bildiklerini aktaran Savcı, bu çerçevede ihracat yaptıkları pazarlardaki 20 yerleşik bayileri ve 200 alt bayi ile hem ihracat faaliyetlerine devam ettiklerini hem de ihracat açısından coğrafi yayılımı sürdürerek bu potansiyeli en iyi şekilde değerlendirmeye odaklandıklarını vurguladı. Bayi portföylerini genişletmek için çalıştıklarını belirten Savcı, mevcutta yer aldıkları ülke pazarlarındaki bayi ağını büyütürken, potansiyel olarak gördükleri pazarlarda da yeni bayilikler verdiklerini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2020, 23:59
YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını