Yalıtım çözümleri ile enerji tasarrufu sağlıyor

Türkiye’nin önde gelen motor üretim ve satış şirketi Anadolu Motor’un ANPA markası altında sunduğu yalıtım çözümlerinden Aerogel sahip olduğu üstün özellikleri ile enerji tasarrufu sağlıyor.

Yalıtım çözümleri ile enerji tasarrufu sağlıyor
Satınalma Zirvesi

Aerogel ısıya dayanıklı, yanmaz ve su geçirmez olmasından dolayı inşaat ve endüstriyel alanda üstün performansı ile enerji tasarrufu sağlıyor. 

Yüzde 100 hidrofobik yapıya ve nano gözeneklere sahip olan Aerogel, pencere, çatı, duvar gibi alanların ses ve enerji yalıtımında ideal kaplama malzemesi olarak öne çıkıyor. Ürün son derece düşük ısı iletkenliği ve -200C - 650 C arası ısıya dayanıklı olması ile enerji veriminde artış sağlıyor. 3-10 mm. kalınlığındaki ince yapısı, dayanıklılığı ve esnekliği ile her türlü şekle ve alana uygulanabilen Aerogel, yük sıkışması altında da fiziksel özelliklerini koruyor. Ayrıca sahip olduğu özgün bileşimi ile de en iyi yangın dayanım performansını (Euroclass A2)sunuyor. 
 

ÜSTÜN PERFORMANS
Aerogel binalardaki çatı, zemin, kapı, kiriş ve kolonlar üzerindeki ısı köprüsü; sanayi alanında da boru, depo, motor, buzdolabı, fırın, kaput, şasi gibi metal alanların kaplama ve yalıtımında sunduğu üstün performans ile yalıtım teknolojisinde gelinen son noktayı temsil ediyor. 

Anpa yalıtım çözümlerinden Aerogel, Türkiye genelinde 20 yıllık garanti güvencesiyle satışa sunuluyor. 

Anadolu Grubu’nun otomotiv çatısı altında faaliyet gösteren Anadolu Motor, 50 yılı aşkın motor üretim ve pazarlama tecrübesiyle sektörün öncü firmalarındandır. Lombardini lisansı ile başlayan motor üretimini kendi markası “ANTOR”la devam ettiren Anadolu Motor, aralarında İtalya’nın da bulunduğu 50’ye yakın ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

Anadolu Motor, üretimini yaptığı ANTOR markalı motorların yanı sıra, üretim ve ithalatını gerçekleştirdiği çapa makineleri, motopomplar, benzinli ve dizel motorlu jeneratörleri kapsayan geniş ürün portföyünü ANTRAC markası ile sunarken HONDA Güç Ürünleri, HONDA MARINE dıştan takma deniz motorları ve LOMBARDINI dizel motorların da distribütörlüğünü sürdürmektedir.

2017 yılında Anadolu Motor ve İtalyan Argo Tractors ortaklığı ile kurulan Anadolu Landini firması ise hem Landini markalı traktörlerin distribütörlüğünü, hem de 50-75 beygir gücü arasındaki modellerin Türkiye’deki üretimini gerçekleştirmektedir.

Anadolu Motor, traktör ve güç ürünlerine yönelik geniş yedek parça portföyünü de ANPA markası ile müşterilerine sunmaktadır.
İleri teknolojiyi kullanarak müşterilerinin hayatını kolaylaştırmayı hedefleyen Anadolu Motor Türkiye’nin 81 ilinde 200 bayi ve 400 anlaşmalı servis ile hizmet vermektedir.
 

YORUM EKLE

ST Endüstri Radyo

ST Endüstri Radyo

Dergiler
Partnerler