banner1049
x

“World Architecture Community” ödülü Sunset İncek’e

Ülkealan Yapı Endüstrisi’nin gerçekleştirdiği Sunset İncek, dünyanın önde gelen ödüllerinden “World Architecture Community”nin düzenlediği yarışmada “Designed” ödülünü aldı.

“World Architecture Community” ödülü Sunset İncek’e
EndüstrideAra2

Kentlere yaşama değeri katan, geliştiren ve değiştiren projelerin ödüllendirildiği “World Architecture Community” aracılığıyla düzenlenen yarışmada ödüller sahiplerini buldu. Başkent’teki Sunset İncek projesi ise “Designed” ödülüne layık görüldü. Konu ile ilgili fikirlerini paylaşan Ülkealan Yapı Endüstrisi A.Ş’nin 3. Kuşak mümessili Tolga Ülkealan, “Böyle bir ödüle layık görülmenin haklı gururunu yaşıyoruz.” dedi. Ülkealan sözlerine “Designed” dalında ödül sahibi olmak projemizin değerine değer katıyor. Projemizi tasarlarken her bir ayrıntıyı incelikle düşünerek yola çıktık. Sunset İncek, Ankara’nın en gelişen yeri İncek’te bulunuyor. Bu özelliğiyle yalnızca bugüne değil geleceğe yatırım olarak da öne çıkmaktadır. Projemiz toplam 50,451,81 m² inşaat alanına sahip olup, 2 kule ve 1 yatay bloktan oluşmaktadır. Hayata geçirdiğimiz 139 bağımsız bölüm ve 12 cadde mağazasıyla da hayatın içinde bir yaşam sunmaktayız. 2+1, 3+1+1, 5+1+1 ve 6+1+1 daire seçeneklerinin bulunduğu projemiz, +1 konsepti ile geniş mekânlarda da lüks hayat imkanı sunuyor.” dedi.

Sunset İncek; Güneş odaklı bir yaşam


Tolga Ülkelan, Sunset İncek’te sosyal tesis gibi ayrıntıların da en küçük detayına kadar düşünüldüğünü belirtti. Ülkealan, “Bloklardaki daire konumlandırmaları, cepheler, yeşil alanlar, her daire için bağımsız kapalı otopark ve sosyal tesisler gibi tüm beklenen niteliklerin en iyi şekilde karşılanmasını sağlamak için titizlikle çalıştık.” dedi. Ülkealan sözlerine “Güneş ışığı odaklı konumlandırdığımız projemizde, yeşilin her tonuyla buluşacak bir yaşam alanı planladık. Buradan hareketle 6.950 m2lik bir bölümü yeşil alana ayırdık. Yalnızca çocuklara ait oyun alanları, yapay gölet, yürüyüş yollarıyla kiraz ve ıhlamur ağaçlarının var olduğu peyzaj alanları bulunmaktadır. Sunset İncek, yeşil tabiatı ve muhteşem gün batımı ile huzuru yaşatacak” şeklinde devam etti.
 

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2018, 11:49
YORUM EKLE

Daikin

Bestherm

Dergiler