banner1322
x

WAVİN, USTALARA BİNLERCE MALZEME HEDİYE EDİYOR

Avrupa'nın en önemli plastik boru ve sistem çözümleri üreticisi Wavin, Güvenle Uygula & Kazan kampanyasıyla 16 Mayıs-8 Temmuz tarihlerinde tesisatçılara ve uygulamacılara kazandırmaya devam ediyor.

WAVİN, USTALARA BİNLERCE MALZEME HEDİYE EDİYOR
Enerji Zirvesi

Wavin Academy girişimiyle sektördeki binlerce tesisatçı, teknisyen, uygulamacı, mühendis, öğrenci, bayi ve diğer çözüm ortaklarını ücretsiz eğiten Wavin, tesisatçı ve uygulamacılara özel hazırladığı kampanyaları ile de sektöre öncülük ediyor. Usta ve uygulamacıları doğru malzemelerle tanıştırmak üzere yola çıkan Wavin, kampanya kapsamında binlerce malzeme hediye ediyor.

TESİSATÇI VE UYGULAMACILARA ÖZEL 2022 ÜRÜN HEDİYESİ

Bugüne kadar inovatif çalışmaları ve kampanyalarıyla sektöre hizmet eden Wavin, eşsiz kalitesini daha çok tesisatçı ve uygulamacıya ulaştırmayı hedefliyor. Wavin, Güvenle Uygula & Kazan kampanyasıyla “Doğru malzemelerle çalışmak kadar keyiflisi yok. Wavin ile yaptığın işten emin olursun; uygulamalarını sorunsuz ve keyifle tamamlarsın” sloganını sahipleniyor.

WAVİN FIRSAT ÇARKINI ÇEVİREREK ANINDA HEDİYE KAZANMA FIRSATI

16 Mayıs’ta başlayan ve 8 Temmuz’a kadar devam edecek kampanyaya katılacak tesisatçı ve uygulamacılar, ilgili sayfadaki formu doldurduktan sonra Wavin fırsat çarkını çevirerek anında hediye kazanma fırsatı yakalıyor. Kampanya kapsamında; Wavin satış noktalarında geçerli 5 bin TL değerinde plastik boru ve ek parça hediye çeki,  kaynak makinesi ve pafta seti, boru kesme makası, tişört olmak üzere toplamda 2022 hediye tesisatçı ve uygulamacılarla buluşuyor. 
 
 

 

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2022, 09:50
YORUM EKLE

Sensörmatik

Vefa

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını