banner1322
x

WAVİN, PRESTİJLİ YAPILARIN ÇÖZÜM ORTAĞI OLMAYA DEVAM EDİYOR

Dünya plastik boru sektöründe; su tesisatından, ısıtma ve soğutmaya, yağmur suyu yönetiminden, altyapı ve kanalizasyona kadar birçok ürün ve çözüm sunan Wavin, Medicana Ataköy Hastanesi’nde sessiz borunun mucidi olarak, Wavin AS+ boru ve ek parça çözümleriyle yer aldı.

WAVİN, PRESTİJLİ YAPILARIN ÇÖZÜM ORTAĞI OLMAYA DEVAM EDİYOR
Enerji Zirvesi

Plastik boru sektörüne yön veren çalışmalara imza atan Wavin, prestijli yapıların çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Marka bu kapsamdaki çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Ataköy’ün merkezinde bulunan Medicana Ataköy Hastanesi projesinde Wavin’in  10dB den daha az ses seviyesi ile dünyanın en sessiz borusu olma ünvanını elde eden Wavin AS+ boru ve ek parçaları tercih edildi. Bu sayede Wavin, Medicana Ataköy Hastanesi’nin atık sularının doğru yönetilmesine destek olurken, projenin gereksinimi doğrultusunda atık suyun en iyi şekilde  bertaraf edilmesine katkı sağlıyor.

WAVİN AS+ İLE KONFORLU ATIK SU DENEYİMİNE OLANAK TANIYOR

Hayata geçen tüm projelerde, kabul edilebilir ses seviyesi yerel mevzuatlara gore belirleniyor. Ürün gamında yer alan farklı özelliklere sahip sessiz boru alternatifleri ile Wavin, tüm proje itiyaçlarına eksiksiz çözüm sağlıyor. Alanında tek olan ve 2019 yılında tasarımının yenilendiği Wavin AS+ ile hastanenin ihtiyaç duyduğu sessizlik ve konfor en iyi derecede sağlanıyor. Göz alıcı tasarımı ve kompakt yapısı projelere fark katarken, küçük ve dar alanlarda kolay uygulanması ve birçok üstün teknik özelliği uygulamacılara da büyük avantaj sağlıyor.


 

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2022, 07:32
YORUM EKLE

Legend Art

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını