banner1322
x

VMZINC titanyum çinko ile çatıda uzun ömürlü çözüm

VMZINC titanyum çinko, kendini yenileyen yapısı ile güneşin yıpratıcı etkisine karşı yapıların çatılarına uzun ömürlü çözüm sunuyor.

VMZINC titanyum çinko ile çatıda uzun ömürlü çözüm
Makine Zirvesi

Hepimizin tatili aklına getiren bu sözcükler yapılarda çatı ve cephe kaplamaları için yıpratıcı etkilerin başında gelir... İnsanlar için deniz ferahlatıcı, kum çocuklar için oyun alanı, güneş canlandırıcı iken binalar söz konusu olduğunda bu faktörler yapılarda bakım gerektirmesi, korozyona uğratması, renk solması anlamlarına gelebilir.

SÜREKLİ KENDİNİ YENİLEYEN YAPI

VMZINC titanyum çinko bu endişeleri bir kenara bırakmanızı sağlıyor... Havadaki nem ve tuz ile aşındıkça VMZINC yüzeyi doğal yollarla CO2 ve H2O ile tepkimeye girerek yüzeyinde hidrokarbonattan oluşan koruyucu tabaka patinayı oluşturuyor ve sürekli kendini yeniliyor. Boya olmadığı için UV dayanımı yüksek, yüzeyler solmuyor, yıllar içerisinde renkler bozulmuyor. Özellikle kuzey, güney veya denizden esen rüzgâr yönü gibi farklı etkilerle savaşan çatı kaplamaları yüzeylerinde ton farklılıkları, ya da renk değişimleri gibi olumsuz süreçler yaşamıyor...

Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2020, 09:30
YORUM EKLE

Legend Art

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını