banner1339
x

VitrA’nın karolarına Almanya’dan ödül

VitrA’nın karo serileri Ash&Burn ve Metamarmo, German Design Award 2019 (Alman Tasarım Ödülü) kapsamında “Yapı ve Elemanları” kategorisinde ödüle layık görüldü. Alman Tasarım Konseyi (German Design Council) tarafından verilen ödülleri almaya hak kazanan seriler, Iconic Awards | Interior Innovation 2018 (İkonik Ödüller | İç Mekanda İnovasyon 2018) kapsamında da ödül almıştı.

VitrA’nın karolarına Almanya’dan ödül
Enerji Zirvesi

VitrA Tasarım Ekibi’nden Selma Gülkan’ın imzasını taşıyan Ash&Burn serisi, sofistike renk tonları ve etkileyici dokusuyla, betonun zamansız sadeliğini doğanın sıcak tonlarıyla ısıtıyor. Alexandra Erdoğan’ın tasarladığı seramik serisi Metamarmo ise akışkan mermer damarlarının çarpıcı renklerini ve gökyüzünün ışıltısını yansıtarak, duvarları adeta mücevhere dönüştürüyor.


Benzersiz trendleri keşfederek onurlandırmayı hedefleyen German Design Award, tasarımda mükemmellik arayışıyla düzenleniyor. Uluslararası pazarlarda aktif olan ürün ve projelerin aday olduğu ödüller, 45 kişilik uluslararası jüri tarafından değerlendirilerek “Mükemmel Ürün Tasarımı” ve “Mükemmel İletişim Tasarımı” başlıklarında veriliyor.
 

YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını