banner1322
x

VİKO ANALOG ZAMAN SAATİ İLE KOLAY AYDINLATMA 

Panasonic Life Solutions Türkiye; Viko markalı Analog Zaman Saati ile fotosel benzeri sensörlere ihtiyaç duymadan ve istenen zamanda aydınlatma sistemlerini uzaktan kontrol etme imkanı sunuyor.

VİKO ANALOG ZAMAN SAATİ İLE KOLAY AYDINLATMA 
Endüstrideara

Viko Analog Zaman Saatleri; bahçe sulaması gibi tarımsal faaliyetlerden sokak aydınlatmalarına, AVM’lerden reklam panolarının aydınlatılmasına kadar birçok alanda kullanılıyor. Sistem, zamanı programlayarak istenilen saatte aydınlatma sistemi kontrolü sağlıyor. Bu sayede sensöre ihtiyaç duyulmuyor. Sadece belirtilen zaman aralıklarında aydınlatma sistemi uzaktan kontrol edilebiliyor. 

100 SAAT REZERV SÜRESİ ÖZELLİĞİ 

Ayarlanan programa göre bir sistemi veya cihazın devreye girip çıkmasını sağlayan kumanda elemanlarına sahip Viko Analog Zaman Saatleri, bu özellikleri sayesinde gereksiz enerji harcamalarını ortadan kaldırıyor. Ayrıca sahip olduğu 100 saat rezerv süresi özelliğiyle Analog Zaman Saati’nin tarih ve saat ayarı herhangi bir enerji kesintisinden etkilenmiyor. Böylece daha önceden yapılan program, sistemde bozulmadan sorunsuz çalışmaya devam ediyor.


 
 

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2022, 20:29
YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını