banner1322
x

VESTEL'DEN ÜRETİMDE BİR BAŞARI DAHA...

Tesislerinde 1 milyonuncu çamaşır makinesini üreten Vestel Beyaz Eşya'nın Genel Müdürü Erdal Haspolat, 2,5 yıl gibi kısa bir sürede erişilen büyük bir başarı yakaladıklarının altını çizdi.

VESTEL'DEN ÜRETİMDE BİR BAŞARI DAHA...
Enerji Zirvesi

Yenilikçi, hayatı kolaylaştıran ve enerji verimliliği sağlayan ürünleri tüketiciyle buluşturan şirket, aradan geçen 2,5 yıllık sürede 1 milyonuncu çamaşır kurutma makinesini üretme başarısına imza attı.

Kurutma makinesi ürün aileAnde kullanıcıların hayatını kolaylaştıran, yüksek kapasiteli, enerji tasarrufu sağlayan, sessiz çalışan, kısa program süresine sahip, hijyenik ve çevreci özelliği taşıyan alternatifler bulunuyor.

ENDÜSTRİ 4.0 İLE İNŞA EDİLDİ

Açıklamada görüşler yer alan Vestel Beyaz Eşya Genel Müdürü Erdal Haspolat, Vestel City'de üretilen 1 milyonuncu çamaşır kurutma makinesinin, 2,5 yıl gibi kısa bir sürede erişilen büyük bir başarının olduğunu altını çizdi. Endüstri 4.0 altyapısıyla inşa ettikleri ve 2018'de faaliyete başlayan yeni çamaşır kurutma makinesi fabrikasında 1 milyonuncu ürünün üretildiğinin altını çizen Haspolat, bu gurur verici başarıda Ar-Ge'den, tasarıma, üretimden satış pazarlamaya kadar emeği geçen tüm arkadaşlarına teşekkür ederek en kısa zamanda nice başarılara imza atacaklarına inancının sonuz olduğunu vurguladı. (AA)

YORUM EKLE

Aldağ

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını