banner1322
x

VERİMLİLİK İÇİN PVC KALİTESİNE DİKKAT

Egepen Deceuninck Pazarlama ve Satış Grup Müdürü Tamer Özen, pencerenin profil genişliğinin, ısı, ses yalıtımının, hava geçirgenliğinin, odacık sayısının, direnç sınıfının ve cam kalitesinin PVC pencere seçiminde dikkat edilmesi gereken özellikleri arasında yer aldığını aktarıyor.

VERİMLİLİK İÇİN PVC KALİTESİNE DİKKAT
Endüstrideara

YELİZ YİRMİBEŞ LALE - Havaların yavaş yavaş serinlediği şu günlerde mekanlarda da kış hazırlıkları başlıyor. Isı kaybının yaklaşık yüzde 28’inden sorumlu olduğu araştırmalarla da ortaya konan pencerelerde en doğru ürünlerin kullanılması yaşam konforunu artırırken, enerji tüketiminin daha az olmasını sağlayarak aile bütçesini de rahatlatıyor. Egepen Deceuninck, üstün teknolojisi sayesinde enerji kaybını engelleyen, emniyetli, dayanıklı yapısıyla dikkat çeken ürünleri ile mekanınıza en uygun ve en doğru ürüne kolayca ulaşmanızı sağlıyor.

Yüzde 100 geri dönüşümlü malzeme

Doğru pencere seçiminin püf noktalarına değinen Egepen Deceuninck Pazarlama ve Satış Grup Müdürü Tamer Özen, pencerenin profil genişliğinin, ısı, ses yalıtımının, hava geçirgenliğinin, odacık sayısının, direnç sınıfının ve cam kalitesinin PVC pencere seçiminde dikkat edilmesi gereken özellikleri arasında yer aldığını aktarıyor. Egepen Deceuninck’in üretimini gerçekleştirdiği PVC sistemlerinin hiçbirinde ağır kurşun ve metale yer vermediğine dikkat çeken Özen,  yüzde 100 geri dönüşümlü, çevreye duyarlı olarak üretilen PVC’lerin sürdürülebilir bir dünya için katkı sağladıklarını vurguluyor.
 

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2020, 14:00
YORUM EKLE

Legend Art

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını