VALTA SERİSİNİ GENİŞLETTİ

Yenilikçi ürün ve çözümleri ile sektörde fark yaratan Günsan Elektrik, ürün gamını yeni nesil üretim teknolojisine sahip fabrikasında ürettiği Valta serisini 3 kutuplu ve 4 kutuplu kontaktör ve kablo bağları ile genişletiyor.

VALTA SERİSİNİ GENİŞLETTİ
Endüstri 40 Zirvesi

Uluslararası standartlarla uyumlu, sınıfının en iyisi Valta kontaktörler, güvenliği ve güçlü performansı bir arada sunuyor. Kablo bağları ise dağılan ve birbirine dolaşan tüm kabloları organize ederek,uygulamacılara  düzenli bir ortam sağlıyor.

17 bin parçadan oluşan zengin ürün portföyünü Türkiye’nin dört bir yanına ve 50’den fazla ülkeye ulaştıran Günsan Elektrik, pazarın ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi ve ekonomik çözümler sunmaya devam ediyor. Bu doğrultuda yeni nesil Valta serisine iki yeni endüstriyel ürün ekleyerek zenginleştiren Günsan, ürün çeşitliliğini artırarak müşteri portföyünü de genişletiyor.  Daha fazla mekaniksel ve elektriksel dayanıklılık performansına sahip olan 115-630 Amper aralığında 3 kutup’lu ve 9-800 Amper aralığında 4 kutuplu Valta serisi kontaktörleri, sınıfın en iyisi olarak nitelendiriliyor. Piyasa yer alan benzerlerine göre benzersiz güvenlik özellikleriyle donatılan kontaktörler, güç devrelerini uzaktan kontrol etme imkanı  sunuyor. Kablo bağları ise  endüstriyel alanda elektrik panosu, bilgisayar, makine gibi ekipman ve cihazlarda bulunan her türlü kabloyu düzenleyerek, organize ediyor.
 

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2020, 16:05
YORUM EKLE

Sensörmatik

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını