banner1322
x

Umut Çatı Kapak Sistemleri ile çatıda enerji verimliliği sağlıyor

Umut Çatı Kapak Sistemleri üretimini yaptığı çatı çıkış kapaklarıyla, çatı alanlarının gün ışığından faydalanmasını sağlayarak enerji verimliliğine katkı sağlıyor.

Umut Çatı Kapak Sistemleri ile çatıda enerji verimliliği sağlıyor
Endüstri 40 Zirvesi

Konut ve endüstri tesislerinin en önemli maliyet giderlerinden biri enerji. Yaşam alanlarının aydınlatma ihtiyacı enerji ile karşılanırken, bu durum maliyetlerin de artmasına sebep oluyor. Çatı alanlarında ise gündüz gün ışığından faydalanarak enerji maliyetlerini düşürmek mümkün… Son yıllarda atıf alan olmaktan kurtularak modern bir yaşam alanı olarak karşımıza çıkan çatı alanları için çatı çıkış kapakları avantaj sunuyor. 

ÇATI ALANALRINDA MAKSİMUM VERİMLİLİK

Umut Çatı Çıkış kapaklarıyla çatılara hem işlevsellik hem de tasarım olarak değer katıyor.  Marka üretimini yaptığı çatı çıkış kapaklarıyla, çatıların gün ışığından faydalanmasını sağlayarak enerji verimliliğine katkı sağlıyor. Ayrıca çatının tasarımına uyum sağlayan, ral kodundaki farklı renk seçeneklere sahip çatı çıkış kapaklarıyla çatılarda estetik bir görünüm sağlıyor. Öte yandan çatı çıkış kapakları havalandırma, aydınlatma ve çatıya çıkış kolaylığı sağlıyor olmasıyla çatı alanlarını daha kullanabilir bir yaşam alanına dönüştürüyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2019, 18:03
YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını