banner1322
x

ULUSLARARASI MÜKEMMELLİK ÖDÜLÜ’NE LAYIK GÖRÜLDÜ

Kastamonu Entegre, satınalma ve tedarik yönetimi alanında dünyanın en yetkin kuruluşlarından olan EIPM (Avrupa Satınalma Yönetimi Enstitüsü) tarafından iş sürekliliği alanında “Mükemmeliyet Ödülü” ile onurlandırıldı.

ULUSLARARASI MÜKEMMELLİK ÖDÜLÜ’NE LAYIK GÖRÜLDÜ
Endüstrideara

Türkiye’nin sanayileşme yolunda atılmış cesur adımlarından biri olarak ağaç bazlı panel sektöründe yarım asırdır kesintisiz üretim yapan Kastamonu Entegre, global pazarlardaki yirmi yılı aşkın deneyimiyle yeni başarılara imza atmayı sürdürüyor. Pandemi döneminde güvenilirlik, çeviklik ve yeni bir duruma uyum sağlama yeteneği açısından başarılı bir testten geçen şirket, iş süreçlerinin verimliliğini artırmak amacıyla hayata geçirdiği mobil ve dijital uygulamalar ve yerli kaynakları değerlendirmek üzere başlattığı satınalma projesi ile dikkatleri üzerine çekti. Ve yürüttüğü bu çalışmalarla European Institute of Purchasing Management – EIPM (Avrupa Satınalma Yönetimi Enstitüsü) tarafından Mükemmeliyet Ödülü’ne değer görüldü.

İŞ SÜREKLİLİĞİNDE USTALIK, MÜKEMMELLİK ÖDÜLÜ GETİRDİ

Rol model olarak hareket eden, şirketlerinde üstün performans gösteren ve yüksek düzeyde yaratıcılık, yenilikçilik, çevreye ve topluma saygı gösteren satınalma organizasyonlarının onurlandırıldığı uluslararası EIPM - Peter Kraljic Ödülleri, EIPM Direktörü Bernard Garcia’nın başkanlığında gerçekleşen online ödül töreninde sahiplerini buldu. Yarışmada, “İş Sürekliliğinde Ustalık”, “Zor Zamanlarda Dönüşüm Lideri”, “Dayanıklılık ve Vizyoner Liderlik” olmak üzere üç kategoride ödüller verildi. Kastamonu Entegre Türkiye Satınalma Ekibi, iş sürekliliğinde ustalığın değerlendirmeye alındığı ve dünyanın önde gelen şirketlerinin finalistler arasında yer aldığı “İş Sürekliliğinde Ustalık” (Master of Business Continuity) dalında Mükemmellik Ödülü’nün sahibi oldu.

“SÜRDÜRÜLEBİLİR DEĞER YARATMADA TAKIM ÇALIŞMASININ ÖNEMİNE İNANIYORUZ”

İş dünyasının seçkin ödülleri arasında yer alan bu programda Türkiye’yi temsil etmekten gurur duyduklarını belirten Kastamonu Entegre CEO’su Haluk Yıldız, satınalma yönetimi alanında, şirketler ve akademik dünya arasında köprü görevi üstlendiklerini belirterek, global deneyimlerin paylaşımını sağlayan EIPM (Avrupa Satınalma Yönetimi Enstitüsü)’ne, bu değerli ödül için teşekkür ettiklerini söyledi. Satınalma mükemmeliyetinin, kalıcı verimliliğin, bilgi paylaşımının ve takım çalışmasının ödüllendirildiği bu uluslararası yarışmada önemli bir başarıya imza atan satınalma ekiplerini tebrik eden Yıldız, şirketlerinin insanı odağına aldıklarını belirterek sürdürülebilir değer yaratmada takım çalışmasının önemine inandıklarını söyledi. 
 

Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2020, 14:18
YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını