ULUSLARARASI DENETİMDEN BAŞARIYLA ÇIKAN İLK KURULUŞ

Betek Boya, ISO COVID-19:2020 COVID-19 Özelinde Salgın Hastalıklarla Mücadele Sertifikası’nı almaya hak kazanarak sağlığa verdiği önemi bir kez daha tescilledi.

ULUSLARARASI DENETİMDEN BAŞARIYLA ÇIKAN İLK KURULUŞ
Robot Zirvesi

Betek Boya, cOVİD-19'a karşı önlemler almayı sürdürüyor. İstanbul Sanayi Odası, Yıldız Teknik Üniversitesi, 2DR Grup ve IIC'nin iş birliğinin oluşturduğu ISO COVID-19 Özelinde Salgın Hastalıklarla Mücadele El Kitabı’n dikkate alan marka, buradaki önerilere uygun şekilde üretim tesislerinde önlemler aldı.  Böylelikle Betek Boya, ISO COVID-19:2020 COVID-19 Özelinde Salgın Hastalıklarla Mücadele Sertifikası’nı almaya hak kazanarak sağlığa verdiği önemi bir kez daha tescilledi.

SÜRDÜRÜLEBİLİR ÇÖZÜMLERİYLE ÜLKE GELİŞİMİNE KATKI SAĞLAYACAK

Betek Boya'nın toplum sağlığına verdiği değerle tüm dünyayı etkileyen pandemi risklerine karşı aldığı uygulamalarla uluslararası denetimden geçerek belgelendiren ilk öncü kuruluş olduğu açıklandı. Marka üretim tesislerindeki üretimden, hammaddelerin fabrikaya girişinden ve ürünlerini müşterilerine ulaştırılmasına kadar tüm süreçlerde güvenliğin sağlandığını uluslararası standartta belgeledi. ISO COVID-19:2020  COVID-19 Özelinde Salgın Hastalıklarla Mücadele Sertifikası’nı Prof. Dr. Mehmet Burçin Pişkin’in katılımı ile Betek Boya’nın Gebze Fabrikası’nda gerçekleştirilen törende Betek Boya Sağlık Emniyet Çevre Müdürü Selim Güray teslim aldı.
 

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2020, 10:40
YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını