banner1322
x

ÜÇ ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ

Daikin, İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) tarafından her yıl düzenlenen “İklimlendirme Sektörü Başarılı İhracatçıları” ödüllerinde, 2019 yılının ‘En Çok Split Klima İhracatı Yapan Firma’ ve ‘En Çok Klima Santrali, Rooftop, Fancoil, Paket Tip Klima İhracatı Yapan Firma’ kategorilerinde birinci, ‘En Çok İhracat Yapan Firma’ kategorisinde ise 2’nci olarak toplam 3 ödülün sahibi oldu.  

ÜÇ ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ
Robot Zirvesi

2011 yılında Airfel’i satın alarak Türkiye’de faaliyet göstermeye başlayan Daikin, Sakarya’daki üretim tesislerinden dünyanın pek çok ülkesine ihracat gerçekleştirerek başarısını pekiştiriyor. İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) tarafından verilen ‘İklimlendirme Sektörü Başarılı İhracatçılar Ödülü’ töreninde Daikin üç alandaaldığı ödülle ihracattaki başarısını taçlandırdı. Törende 3 farklı kategoride 2 birincilik, 1 tane de ikincilik ödülü kazanan Daikin, bir kez daha başarıısyla isminden söz ettirdi. En Çok Split Klima İhracatı Yapan Firma’ kategorisinde birincilik ödülünü alan Daikin, ‘En Çok İhracat Yapan Firma’ kategorisinde 2’nciliğe, ‘En Çok Klima Santrali, Rooftop, Fancoil, Paket Tip Klima İhracatı Yapan Firma’ kategorisinde ise birinciliğe layık görüldü.  İklimlendirme sektörünün başarılı ihracatçılarını açıklamak ve ödüllendirmek üzere İSİB tarafından her yıl düzenlenen ‘İklimlendirme Sektörü Başarılı İhracatçılar Ödülü’ pandemi nedeniyle bu yıl online gerçekleştirildi. 

SAKARYA'DAN İHRACAT 

Daikin Türkiye için ihracatın önemine işaret eden Türkiye CEO’su Hasan Önder, Sakarya Üretim Tesislerinde ürettikleri ürünlerin tüm Daikin grup ülkelerine ihraç ettiklerini belirterek, şu anda cirolarının yarısının ihracattan geldiğini ve bu oranı artırmayı hedeflediklerini açıklıyor. Türkiye’yi bölgelerinin üretim, AR-GE ve lojistik üssü olarak konumlandırmayı hedeflediklerini kaydeden Önder, aldıkları bu ödülün hedeflerine adım adım ilerlediklerinin bir göstergesi olduğunu kaydediyor.

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2020, 17:35
YORUM EKLE

Aldağ

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını