banner1322
x

ÜÇ KITADA İMBAT

Yüzde yüz yerli tasarım gücüyle kendi ürün tasarımlarını hazırlayan ve üretimini gerçekleştiren İmbat, ürünlerini Türkiye’ye ve dünyanın birçok noktasına sunmaya devam ediyor.

ÜÇ KITADA İMBAT
Endüstri 40 Zirvesi

Avrupa ülkeleri dahil olmak üzere 50’den fazla ülke ile ürün satış ve partnerlik ilişkilerini geliştiren İmbat, son dönemde Kamerun, Ermenistan, Özbekistan ve Avusturya’ya gerçekleştirdiği ihracatla, yurt dışı ivmesini sürdürüyor.

YAOUNDE TELECOM – KAMERUN 

Kamerun’un başkenti Yaounde’de, Telecom iletişim merkezi projesinde, İmbat hassas kontrollü klimalar yer aldı. 120 kW kapasiteye kadar, hava ve su soğutmalı olarak 11 farklı modelde üretimi gerçekleştirilen İmbat hassas kontrollü klimalar, hassasiyetle aynı anda sıcaklık ve nem kontrolü sağlaması nedeniyle güvenle tercih edilmektedir.

ALEX TEKSTİL – ERMENİSTAN 

Erivan’da kurulan ve bölgenin en büyüğü olan Alex tekstil firması, iklimlendirme için İmbat’ı seçti. Tesisin üretim alanında, 240 kW kapasiteli İmbat çatı tipi klima kullanıldı. Proje ve mahal ihtiyacına göre özel tasarlanabilen İmbat çatı tipi klimalar, dış hava koşullarına göre %100 taze hava ile free cooling yapılarak minimum enerji harcaması sağlamaktadır.

POLYTEX LLC – ÖZBEKİSTAN 

Özbekistan, Sırderya’da 6000 m2 alana kurulan Polytex LLC tekstil fabrikasının laboratuvarlarında İmbat hassas kontrollü klimalar kullanıldı.  Dünya çapında piyasa lideri firmalardan olan Polytex, numune makinelerinin dizayn edilmesi, geliştirilmesi, üretimi ve dünya çapında satışı ile 100'ü aşkın ülkede bulunan tekstil üreticileri ve numune fabrikalarının profesyonel bir ortağıdır. Maksimum enerji verimliliği sağlamak üzere geliştirilen İmbat hassas kontrollü klimalarda, evaporatörde ve kondenserde yüksek ısı transfer yüzey alanı standart olarak uygulanmaktadır.

MARKUS PORT – AVUSTURYA 

İmbat, Almanya ve Avusturya’ya sıklıkla ürettiği taşınabilir çatı tipi klimanın yanı sıra şimdi de taşınabilir klima santrallerinin satışını hızlandırdı. İmbat taşınabilir klima santrali, bir soğutma suyu bataryasına ve talebe uygun olarak sıcak su bataryası veya elektrikli ısıtıcıya sahip olarak üretilmekte, verimli kullanımıyla tercih edilmektedir.


 

YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını