banner1339
x

Tuz jeneratörleri ile havuzlara çözüm

Çilek Havuz ürün gamında yer alan tuz jeneratörleri ile havuz projelerine çözüm sunuyor. Markanın Proje Müdürü Hakan Savaş, “Kanserojen madde içermemesi sebebiyle doğal, bu yönüyle insan sağlığına olumsuz etkisi bulunmuyor.” diyor.

Tuz jeneratörleri ile havuzlara çözüm
Enerji Zirvesi

Uzun yıllara dayanan tecrübesi ile müşterilerine yüzme havuzu, prefabrik havuz, gölet havuz, termal havuz, aqua park yapımının yanı sıra şok havuzu, kar odası, tuz odası, sauna, buhar odası, Türk Hamamı, süs havuzu, SPA design uygulamalarıyla da anahtar teslim projeler gerçekleştiren Çilek Havuz’un çalışmalarını Proje Müdürü Hakan Savaş ile konuştuk. Sancaktepe’de yer alan Çilek Plaza isimli yeni ofis binasında çalışmalarını sürdüren markanın hizmet verdiği alanlardan biri de tuz jeneratörleri. 

TUZ JENERATÖRÜ İLE HAVUZLARA DOĞAL ÇÖZÜM

Yeni bir teknoloji olan tuz jeneratörlerinin havuzlarda kullanılmasını önerdiklerini belirten Savaş, alternatif ürünlere göre daha pahalı olmasına karşın çok daha avantajlı olduğunu vurguluyor. Bu sistemin havuza enjekte edildiğinde kimyasal kullanılmasına gerek kalmadığının altını çizen Savaş, kanserojen madde içermemesi sebebiyle doğal, bu yönüyle insan sağlığına olumsuz etkisi bulunmadığının belirtiyor. Savaş, “Havuzun boyutuna göre yılda yalnızca bir kez almanız yeterli üstelik. Çilek Havuz olarak tuz jeneratör sistemlerimizle de müşterilerimize hizmet veriyoruz.” Diyor. 

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2020, 23:19
YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını