TÜRKTRAKTÖR ÖZEL BAYİ YAPILANMASI OLUŞTURDU

TürkTraktör, büyük balya makineleri için ürün odaklı bayi yapılanması oluşturdu. TürkTraktör bu proje ile çiftçilerin hayatını kolaylaştırmayı hedefliyor.

TÜRKTRAKTÖR ÖZEL BAYİ YAPILANMASI OLUŞTURDU
EndüstrideAra3

TürkTraktör, ‘Büyük Balya Makineleri Mükemmeliyet Merkezi’ projesi kapsamında büyük balya makinesi işletmeciliği yapan çiftçilerin profesyonel seviyedeki tüm satış ve satış sonrası beklentilerini  karşılamayı hedefliyor. 

HAREKET NOKTAMIZ MAKSİMUM FAYDA HEDEFİYDİ 

Konuyla ilgili açıklama gerçekleştiren TürkTraktör Satış Direktörü Rehda Cem Akyüz, “Bu özel bayi yapılanmasının katkısıyla çalışmaların, güçlü ve deneyimli bir bayi ağı ile daha odaklı olarak gerçekleştirileceğini ifade etti.  Bu özel yapılanmasıyla birlikte çiftçilerin iş süreçlerini kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Yapılanmayı oluştururken dikkate aldığımız önemli kriterler ve belli çalışmalar yürüttük. Bu çalışmayı hazırlarken; satış ve satış sonrası bölgeleri, ek yatırımları, girişimci bayilere verilecek destekleri inceledik ve kapsamlı hazırlıklar yaptık. Büyük Balya Makineleri Mükemmeliyet Merkezlerini kurgulamasını yaparken satış, yedek parça ve servis hizmetlerini tek bir çatı altında toplayan 3S bayilerimiz arasından önceliklendirme yaptık. Bunu yaparken de personel ve ekipman yatırımı yapmak isteyen bayilere odaklandık. Ayrıca büyük balya makine pazarının bölgesel hacmi ve bu pazara en hızlı şekilde ulaşabilme gibi konulara da temel kriterler içinde yer verdik. Bu yapılandırmaya dahil edilecek New Holland ve Case IH marka bayilerimizi belirlerken çiftçilerimize maksimum fayda sunmak temel hareket noktamız oldu. ” dedi. 
 

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2021, 14:38
YORUM EKLE

Aldağ

Peri

Dergiler