banner1322
x

Türkiye’nin mirasları Deka Mühendislik’in güvenliğinde

Yangın güvenlik sistemleri alanında danışmanlık, proje ve uygulama hizmeti veren Deka Mühendislik, Türkiye’nin kültürel mirasları Yıldız Sarayı, Topkapı Sarayı gibi yapıların güvenliğini yangın güvenlik sistemleri ile sağlıyor.

Türkiye’nin mirasları Deka Mühendislik’in güvenliğinde
Endüstrideara

2004 yılında İstanbul’da kurulan Deka Mühendislik, uzman kadrosu ve ulusalrarası sertifikarlarla kalitesini tescillemiş yangın güvenlik sistemleri ile Türkiye’nin prestijli projelerinde tercih ediliyor. Bugüne kadar birçok farklı tipolojideki yapılara çözüm sunan markanın bu işleri arasında Yıldız Sarayı ve Topkapı Sarayı gibi kültürel miraslar da yer alıyor.

 Deka Mühendislik’in tecrübesne dikkat çeken Yönetim Kurulu Başkanı Makine Mühendisi Özdemir Erkantar, yeni teknolojileri yakın takip ederek, işinde uzman çalışanları ile müşterilerine avantaj sağladıklarını vurguluyor. Erkantar, Yıldız Sarayı gibi tarihİ yapılarda kullanılacak yangın güvenlik sistemlerinin önemine işaret ediyor. Erkantar; koleksiyonlara, arşivlere zarar vermeyecek Su Sisi Söndürme Sistemlerini bu yapılarda kullandıklarını açıklıyor.

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2018, 16:29
YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını