banner1322
x

Türkiye’nin ilk sağlık rezidansı

Türkiye’nin sağlık hizmetleri alanındaki ilk konsepti olan Ant Yapı’nın çamlıca eteklerinde konumlanan yeni projesi Antwell Life Care Residence’ın inşaatı, düzenlenen temel atma töreni ile başladı.

Türkiye’nin ilk sağlık rezidansı
Endüstrideara

Yurt içi ve yurt dışında birçok projeye imza atan, Çeyrek asırlık deneyime sahip Ant Yapı’nın Çamlıca eteklerinde yer alan yeni projesi Antwell Life Care Residence’ın temeli atıldı. Düzenlenen temel atma törenine, Ant Yapı Yönetim Kurulu Üyeleri Hasan Yılmaz ile Mehmet Okay, şirket yöneticileri ve proje çalışanları katıldı. Ant Yapı,  Güvenli, yüksek hizmet kalitesine sahip konforlu, teknolojik alt yapısı güçlü rezidansları arasına Antwell Life Care Residence’ı da ekliyor. Firma, yeni projesinde Türkiye’nin alanında tanınmış, güçlü ve güvenilir sağlık kuruluşu olan Acıbadem Sağlık Grubu ile işbirliği yapıyor. Antwell içinde oluşturulan sağlık birimi, gün boyunca Antwell sakinlerinin tüm sağlık ihtiyaçlarına da cevap verebilecek. 

“DÖNÜŞTÜRÜLEBİLEN BİR MİMARİ TASARIM HAYAL ETTİK”

Ant Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Okay, projeyi insan hayatının farklı dönemlerindeki ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacıyla hayata geçirdiklerini belirterek, “Türkiye’de sağlık hizmetleri alanında ilk kez uygulanacak olan bu proje sakinlerine kapsamlı bir sağlık hizmeti de sunacak. Antwell sakinlerinin tüm sağlık ihtiyaçlarına, Türkiye’nin önde gelen sağlık kuruluşu Acıbadem Sağlık Grubu ile iş birliği sayesinde cevap verebileceğiz. Bunların yanı sıra esneklik ve eşitlik ilkeleriyle her ihtiyaca hizmet verecek şekilde dönüştürülebilen bir mimari tasarım hayal ettik. Tüm sosyal beklentilere karşılık verecek üzerinde titizlikle çalışacağımız 150 Milyon TL yatırım değerindeki projemizi 2019 yılının Haziran ayında tamamlamayı hedefliyoruz” dedi.  İhtiyaç duyulan sosyal yaşama erişilebilirliği sağlamak amacıyla çevre yollarının kesiştiği, farklı toplu taşıma seçeneklerinden faydalanılabilecek bir lokasyonda konumlanan Antwell, Çamlıca İş Merkezi’nin karşısında yer alacak. Aynı zamanda sunulacak shuttle hizmeti ile Antwell sakinlerinin merkezi toplu taşıma araçlarına kolaylıkla ulaşabilmeleri planlanıyor.
 

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2019, 12:43
YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını