Türkiye’nin dört bir yanında biyolojik göleti anlattı

Bioart Biyolojik Tasarımlar, farklı şehirlerde yer alan üniversitelerde öğrencilerle bir araya gelerek biyolojik göleti anlattı.

Türkiye’nin dört bir yanında biyolojik göleti anlattı
Robot Zirvesi

Geçtiğimiz yılı gerçekleştirdiği organizasyonlarla yoğun geçiren Bioart Biyolojik Tasarımlar, bu yılda eğitim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Marka, Türkiye’nin farklı illerinde yer alan üniversite ve Peyzaj mimarları odalarında öğrenciler ve sektörde faaliyetine devam eden değerli katılımcılarıyla buluştu. Lisans ve Yüksek lisans öğrencilerinin yanı sıra özel sektör ve Kamu kurum ve kuruluşlarından da katılım  sağlanan  “Biyolojik Gölet ve Uygulama Yöntemleri Eğitim” isimli eğitimleri  Bioart ve TMMOB Peyzaj Mimarlığı Odası iş birliğiyle gerçekleşmiş olup eğitimlerde biyolojik gölet hakkında detaylı bilgi verildi. 

BİYOLOJİK GÖLET UYGULAMALARI KONUŞULDU

Kentlerde ve konut projelerinde kullanımı her geçen gün artan biyolojik göletlerin temel çalışma prensibi ve biyolojik göletlerin tasarım ve inşaat aşamalarında dikkat edilecek önemli unsurların ele alındığı eğitimde; uygulanmış projeler ve bu projelerin bakım süreçleri konuşuldu. Katılımcıların soruları ile devam eden eğitimde, biyolojik göletlerin Avrupa’daki ve dünyadaki kullanım amaçları ile Türkiye’deki kullanım amaçları karşılaştırıldı. Katılımın yoğun olduğu Biyolojik Gölet ve Uygulama Yöntemleri Eğitim’inin sonunda katılımcılara sertifika verildi.

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2019, 18:10
YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını