TÜRKİYE'DE BİR İLKE İMZA ATTI

Form Şirketler Grubu, iklimlendirme sektöründeki ilk VRF sistemlerde kullanılabilecek klima tipi UV-C ünitesi olma özelliğine sahip EUROFORM SAFELIGHT ürünüyle COVİD-19 ile artmış olan temiz hava ihtiyacına cevap veriyor.

TÜRKİYE'DE BİR İLKE İMZA ATTI
EndüstrideAra - Haber Detay

Form MHI Klima Sistemleri'nin yeni ürünü EUROFORM SAFELIGHT Kanal Tipi klimalara sterilizasyon özelliği sağlamasıyla öne çıkıyor. İklimlendirme sektöründeki ilk VRF sistemlerde kullanılabilecek klima tipi UV-C ünitesi olma özelliğine sahip olan EUROFORM SAFELIGHT, bu yönüyle de isminden çok söz ettirecek. 

GÜVENLİ ÇÖZÜM

Covid-19 ile klimaların güvenli kullanımı çok daha önemli hale geldi. Hava akımına paralel şekilde yerleştirilen UV-C lambalarıyla virüsün, bakterinin, mantar ınve diğer patojenlerin  yok  olduğu kanal tipi klimaların güvenle kullanılmasını sağlamasıyla öne çıkıyor. Havanın daha fazla UV ışınına maruz kalmasını sağlayarak ortama temiz ve steril bir hava iletiyor. Mitsubishi Heavy kanal tipi klimalara özel olarak geliştirilen ürün, ilk kurulum sırasında sisteme entegre edilebildiği gibi, halihazırda kullanılan Mitsubishi Heavy kanallı klimalarla da akuple edilebiliyor. Ayrıca, sektörde ilk kez uygulama sırasında klimaya zarar veren delme, kesme gibi işlemlere gerek kalmadan, kanallı tip klimaların  hava emiş kısmına monte edilebiliyor.

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2020, 11:19
YORUM EKLE

Fullboard

Peri

Dergiler