banner1013
x

Türk Ytong 55’inci yılını kutladı

Türk Ytong, kuruluşunun 55’inci yıl dönümünü yönetim merkezinde ve fabrikalarında düzenlediği törenlerle kutladı.

Türk Ytong 55’inci yılını kutladı
EndüstrideAra4

Şirket kurucuları, ortakları, yönetici ve çalışanlarının bir araya geldiği etkinliklerde uzun yıllar Ytong'a hizmet veren çalışanlar kıdem ödülleri ile onurlandırıldı. İstanbul’daki Türk Ytong Yönetim Merkezi’nde düzenlenen törende konuşma yapan Türk Ytong Yönetim Kurulu Başkanı F. Fethi Hinginar ve Türk Ytong Genel Müdürü Gökhan Erel gerçekleştirilen çalışmalarla ilgili bilgi vererek, değerlendirmelerde bulundu. 2018 yılında büyük atılımlarda, önemli değişikliklerde bulunduklarını vurgulayan F. Fethi Hinginar, geride bırakılan 55 yılın özveri, emek ve başarılarla dolu geçtiğini belirtti.

“GELECEĞE EMİN ADIMLARLA YÜRÜYORUZ”

Türk Ytong Yönetim Kurulu Başkanı F. Fethi Hinginar törende yaptığı konuşmada “Türk Ytong olarak 55 yıl önce Pendik’teki fabrikamızda başlayan ve bazen sevinç, bazen hüzünle, bazen de zorluklar ama çoğunlukla başarılarla dolu serüvenimizin bugün geldiği nokta hepimizde ayrı bir heyecan yaratıyor. 55’inci yılımızı dünyanın en büyük Ytong üretim merkezi olan Dilovası tesisimizle taçlandırmış bulunmaktayız. Türk Ytong ailesi büyük bir ailedir. Geleceğe doğru attığımız emin adımların, Türk Ytong’u daha da yücelteceğini ve nice başarılar kazandıracağına inanıyorum”’ dedi.

Türk Ytong Genel Müdürü Gökhan Erel yaptığı konuşmada “Türk Ytong 55 yıldan bu güne köklü kültür oluşturmuş ve bu kültürünü inovatif ürünleriyle birleştirmiştir. Yeniliklerimiz, sektöre kattığımız değerler bu köklü kültürün ürünüdür. Bu durumun 2019 yılında da yükselerek süreceğine inanıyorum.” dedi. 
 

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2018, 12:37
YORUM EKLE

Fullboard

Peri

Dergiler