banner1322
x

Türk Ytong “2019 yılı büyüme yılı olacak”

Türk Ytong, 48’inci Ytong Yetkili Satıcılar Toplantısı’nı gerçekleştirdi. Yönetim Kurulu Başkanı Fethi Hinginar, Dilovası Fabrikası’nda üretimin de başlamasıyla birlikte Türk Ytong olarak 2019 yılının büyüme ve kapasite artırım yılı olacağına inandığını açıkladı.

Türk Ytong “2019 yılı büyüme yılı olacak”
Robot Zirvesi

48’inci Ytong Yetkili Satıcılar Toplantısı’nda 2018 yılının değerlendirmesi yapıldı ve 2019 yılına ait hedefler paylaşıldı. Toplantı sonunda ise Ytong ile uzun yıllar iş birliği yapan yetkili satıcılarla 2018 yılında önemli başarılara imza atan yetkili satıcılara ödül verildi.

DİLOVASI FABRİKASI İLE BÜYÜYECEK

Yönetim Kurulu Başkanı Fethi Hinginar toplantıda yaptığı açıklamada 2018 yılını değerlendirerek 2019 yılına yönelik hedeflerini paylaştı. 2018 yılının ikinci yarısında döviz kurlarında yaşanan dalgalanmaya rağmen Dilovası Fabrikası’nın inşaatının tamamladıklarını dile getiren Hinginar, “Türk Ytong olarak her şeye rağmen 2018 yılında üretim kapasitesi ve satış miktarı konularındaki hedeflerimizi gerçekleştirdik. 2019 yılında ise bu hedeflerimizi gerçekleştirerek karlılığımızı da artırmayı amaçlıyoruz. Dilovası Fabrikası’nda üretimin de başlaması ile Türk Ytong olarak 2019 senesinin büyüme ve kapasite artırım yılı olacağına inanıyorum” dedi. 

KAPASİTE 2 MİLYON METREKÜP

Türk Ytong Genel Müdürü Gökhan Erel ise konuşmasında Türk Ytong’un yenilikçi ürünleriyle inşaat sektörünün gelişmesini ve büyümesini destekleyen en inovatif markalardan biri olduğuna işaret ederek “Türk Ytong’un Dilovası Fabrikası’yla birlikte üretim kapasitemiz 2 milyon metreküp seviyesine geldi. Fabrikamız teknolojisi ve kapasitesiyle, bünyesinde yer alacak Ytong Akademi Eğitim Merkezi ve Ar-Ge Merkezi ile ülkemizin inşaat ve gazbeton endüstrisinin çıtasını üst seviyelere taşıyacak modern bir donanımda olacak. Yenilikçi olma becerisi, marka değeri, pazarlama ve iletişim yetenekleriyle Ytong çok özel bir konuma sahip. Bu gücün fakında olmalıyız. Bu güçten kuvvet alarak, “Hep birlikte zirvede olalım” dedi.”

Türk Ytong Genel Müdür Yardımcısı Tolga Öztoprak ise 2019 yılı satış hedefleri için bir değerlendirme yaptı ve yeni ürünler ve gelişmeler hakkında bilgi verdi. Konuşmaların ardından yapılan ödül töreninde 5 ile 35 yıl arasındaki yetkili satıcılara kıdem plaketleri takdim edildi. Ayrıca 2018 yılının başarılı yetkili satıcıları ödüllendirildi. Toplantının ardından katılımcılar, Ayasofya Müzesi’ne düzenlenen gece turunda İstanbul’un güzelliklerini keşfettiler.

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2019, 12:39
YORUM EKLE

Aldağ

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını