TOPLU KULLANIM ALANLARINDA SENSÖRÜN ÖNEMİ ARTTI ÇÜNKÜ...

Pandemi ile özellikle topu kullanım alanlarında fotoselli ürün kullanımı hijyen açısından çok daha önemli oldu. Islak zeminlere yönelik ürünler geliştirip tasarlayan Bien’in “Sensör Flow Sistemleri” içinde yer alan fotoselli ürünleri hijyeni en üst seviyede tutuyor.

TOPLU KULLANIM ALANLARINDA SENSÖRÜN ÖNEMİ ARTTI ÇÜNKÜ...
Endüstrideara

Islak zeminlere yönelik ürünler geliştirip tasarlayan Bien’in “Sensör Flow Sistemleri” içinde yer alan fotoselli ürünleri ile hijyeni en üst seviyede tutarken sudan da tasarruf edin. Günlük hayatımızda su kullanımını azaltmanın, özellikle de toplu kullanım alanlarında hijyeni sağlamanın en önemli araçlarından oldu fotoselli musluklar. Salgının yaşandığı günümüz koşullarında önceliğimiz haline gelen el değmeden temizlik ve hijyen, fotoselli bataryaların önemini bir kez daha hatırlattı. 

HEM SU TASARRUFU HEM DE HİJYEN SUNUYOR

Islak zeminlere yönelik zengin ürün çeşitliliğine sahip Bien’in Sensör Flow Sistemleri’ndeki fotoselli ürünler banyo ve mutfaklarda hijyen koşullarını üst seviyeye çıkarırken sudan tasarruf etmenize de yardımcı oluyor. Suyun ihtiyaç doğrultusunda akmasını sağlayan, Bien’in Sensör Flow Sistemleri fotoselli ürünleri içinde; Fotoselli Lavabo Bataryası, Fotoselli Ankastre Lavabo Bataryası, Fotoselli Lavabo Musluğu ve Fotoselli Pisuar Musluğu yer alıyor. Restoranlardan havaalanlarına, otellerden hastanelere, AVM’lerden toplu kullanıma açık WC’lere kadar tercih edilen fotoselli musluklar artık yaşam alanlarına da alternatif oluşturuyor. 


 

YORUM EKLE

Aldağ

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını