banner1322
x

Tırmanır kalıp sistemleriyle köprü yapımını hızlandırıyor

As Yapı Elemanları ürün gamında yer alan tırmanır kalıp sistemleri ile köprü ayakları ile yüksek katlı binaların yapımına hız katıyor. 

Tırmanır kalıp sistemleriyle köprü yapımını hızlandırıyor
Endüstrideara

1979 yılından bu yana inşaat sektöründe faaliyet gösteren As Yapı Elemanları, imalatta teknolojiye yaptığı yatırımla öne çıkıyor. Kaliteyi artırmak adına otomasyon robotlu üretim gerçekleştiren firma, üretim hatasını minimize ediyor. TS EN 12810 standardına göre güvenlikli dış cephe iskele üretimi gerçekleştiren firma geniş ürün gamı ile farklı tipolojideki yapıların inşaatında avantaj sunuyor. 

İNŞAAT YAPIMINI KOLAYLAŞTIRIYOR

As Yapı Elemanları, ürün gamında yer alan tırmanır kalıp sistemleriyle projelerin en önemli partnerleri arasında yer alıyor. Köprü ayakları ile yüksek katlı binaların dış cephesinde yer alan kolon ve perdelerde kullanılan Tırmanır kalıp sistemleri, ayrıca çalışılması zor olan alanlarda da tercih ediliyor. As Yapı Elemanları Finans ve Satınalma Müdürü Murat Şatır, birkaç çeşitten oluşan tırmanır kalıpların yüksekliklere göre değiştiğini ifade ederek, inşaatın yapımını kolaylaştırdığının altını çiziyor. Tırmanır kalıp sisteminin aynı zamanda iş güvenliği de sağladığının altını çizen Şatır, betonda kalan izleri onarmak gibi birtakım işleri de tırmanır kalıpla yapabildiklerini aktarıyor. 

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2019, 17:20
YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını