banner1013
x

TİMDER AKADEMİ EĞİTİMLERİNİN BU YIL DA DESTEKÇİSİ

GF Hakan Plastik, TİMDER Akademi eğitimlerine verdiği desteği bu yıl da sürdürüyor. TİMDER Akademi eğitimleri 16 yıldır ilk kez online olarak gerçekleştirilecek.

TİMDER AKADEMİ EĞİTİMLERİNİN BU YIL DA DESTEKÇİSİ
EndüstrideAra - Haber Detay

Eğitime verdiği önem ve bu konuda sürdürdüğü çalışmalarla her zaman gündemde olan GF Hakan Plastik, uzun yıllardır TİMDER Akademi bünyesinde gerçekleşen eğitim desteğini bu yıl da devam ettiriyor. 

DİJİTAL DÖNÜŞÜM ELE ALINACAK 

16 yıldır ilk kez pandemi nedeniyle on-line gerçekleştirilecek olan eğitimler Ocak 2021’de başlayacak.   “İşletme Yönetimi”, “ Pazarlama ve Satış” ve “Dijital Dönüşüm” olmak üzere 3 modülden oluşan 17 eğitim, alanında uzman isimlerin katılımı ile gerçekleşecek.

GF Hakan Plastik yetkilileri, “Bizim eğitime bakış açımız ve her alanda bu konuyu desteklememiz, sektörün yetişmiş işgücü ihtiyacına çözüm üretme, sektör çalışanlarını yeniliklerden haberdar etme ve uyum sağlama süreçlerini kolaylaştırma misyonu ile çalışmalarını sürdüren TİMDER Akademi ile çok örtüşüyor. Bu eğitimlere katkıda bulunmaktan mutluluk duyuyoruz” şeklinde açıklamada bulundular.

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2021, 15:08
YORUM EKLE

Fullboard

Vefa

Dergiler